Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Puszi már mehet első randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puszi már mehet első randin?

Figyelt kérdés

Csók szerintem korai első randin, meg nekem úgy egyáltalán mert soha nem randiztam még, de egy puszi azért már belefér szerintetek? Búcsúzásnál gondolom...


Még egy kérdés: lányok, zavarna titeket, ha a srác akivel ismerkedtek kicsit pattanásos? Mármint nem begyulladt meg óriási vulkánok vannak a fejemen, hanem főleg leszáradt pattanások, amik nem akarnak eltűnni hiába kenek rá akármit is, szóval ott van egy egy halvány rózsaszínes folt... zavarna titeket, ha lenne pár ilyen a barátotok arcán?:S


A lányt még nem igazán ismerem, csak pár napja, párszor beszélgettünk. Azt kérdezném még, hogy hova vihetném randizni? Fagyi az ugye ilyenkor nem a legjobb, cukrászdát nem ismerek a környéken, mozi meg, hát, oda első randinak nem nagyon akarok menni... arra gondoltam, hogy talán elhívnám sétálni egy kicsit, meg csak beszélgetni erről-arról, sétálni 1 jót a környéken... vagy ez gáz lenne ,,randihelyszínnek? első alkalomkor"

Köszi előre 14/F.


2011. febr. 4. 17:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Baja... :D
2011. febr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Jah és a pattanásokat személy szerint úy sz*rom le ahogy vannak.Sőt,az esetek 98%-ban észre sem veszem őket... :D Nekem is van néha,meg minden normális tininek,nem akadnék le ilyesmin. Szóval szerintem emiatt ne aggódj. (:
2011. febr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Na mi volt?(meg volt már?)
2011. febr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Igen, megvolt. :) Sétálni mentünk ahogy terveztem, nagyon jól elbeszélgettünk, sok mindent megtudtam róla. Na meg a környék is szép volt ahová mentünk...

Szóval én nagyon jól éreztem magam, meg szerintem Ő is. Aztán a végén mikor kísértem haza, akkor mikor odaértünk hozzájuk, ott gyorsan elhatároztam hogy megpróbálkozom 1 puszival. Hát ahogy elkezdtem hajolni felé a nyakamba ugrott és megölelt, arconpusziltuk egymást, aztán megvártam míg bemegy és hazaindultam én is, nagyon boldogan.


Nagyon jó élmény volt... :) Köszönöm a segítségeteket még egyszer, hasznát vettem! :)

2011. febr. 7. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!