Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Puszi már mehet első randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puszi már mehet első randin?

Figyelt kérdés

Csók szerintem korai első randin, meg nekem úgy egyáltalán mert soha nem randiztam még, de egy puszi azért már belefér szerintetek? Búcsúzásnál gondolom...


Még egy kérdés: lányok, zavarna titeket, ha a srác akivel ismerkedtek kicsit pattanásos? Mármint nem begyulladt meg óriási vulkánok vannak a fejemen, hanem főleg leszáradt pattanások, amik nem akarnak eltűnni hiába kenek rá akármit is, szóval ott van egy egy halvány rózsaszínes folt... zavarna titeket, ha lenne pár ilyen a barátotok arcán?:S


A lányt még nem igazán ismerem, csak pár napja, párszor beszélgettünk. Azt kérdezném még, hogy hova vihetném randizni? Fagyi az ugye ilyenkor nem a legjobb, cukrászdát nem ismerek a környéken, mozi meg, hát, oda első randinak nem nagyon akarok menni... arra gondoltam, hogy talán elhívnám sétálni egy kicsit, meg csak beszélgetni erről-arról, sétálni 1 jót a környéken... vagy ez gáz lenne ,,randihelyszínnek? első alkalomkor"

Köszi előre 14/F.


2011. febr. 4. 17:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem belefér:)Örülnék a lány helyében...:)Majd írd meg mi volt!
2011. febr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Háát 2 puszi szerintem simán mehet, első randin, persze nem szájra:)
2011. febr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ahogy a helyzet adja magát, mozi meg azért nem olyan jó mert ott nem lehet beszélgetni.
2011. febr. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Balra-jobbra puszi,és egy séta beszélgetéssel.

Van aki igy is aranyos az elmult pattanàsaival együtt,de ki fogod nõni.

2011. febr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Pontosan, a puszi simán belefér, de nem a szájra. Főleg nem egyből, ennyi idősen. Még gyerekek vagytok szinte, ne akarj mindent a filmekből ellesni, mert a való életben nem mindig alkalmazható.

A séta is nagyon jó ötlet, legalább meglátod, hogy a csaj komolyan gondolja-e, és bárhova követ téged még ilyen hidegben is :)

A pattanásokkal meg ne törődj, majd kinövöd.

Csak okosan!!!

2011. febr. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szija bocsi elárulnád a neved?

És csak hogy ne legyek olyan haszontalan...A séta tökéletes,és ha látod a lányon hogy nagyon tetszel neki akár szájra puszi is mehet. De inkább arcra,hátha nem akar sietni a dolgokkal... (:

2011. febr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Gondolom nem akarod kiírni a neved...

Úgy hogy csak a neved kezdőbetűjével és utolsó betűjével is megelégszem... :P

2011. febr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Csak arcra gondoltam persze. :) Köszi a válaszokat.


Utolsó: bocsi, a nevem nem nagyon adom ki, még monogrammot se... :/ miért érdekel?

2011. febr. 4. 18:11
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát,úgy sejtem ismerlek...

Legalább a keresztneved kezdőbetűjét?! :$

2011. febr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hova valósi vagy?:P
2011. febr. 4. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!