Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Akkor most mi van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Akkor most mi van?

Figyelt kérdés
ha egy srac allandoan irogat,buliban csokoloztunk de mindig csak reszegen irja h kene ujbol talalkozzunk maskepp csak h mit csinalok s jol vagyoke s ilyenek akkor most nem jovok be neki csak reszegen vagy gyava?:))
2011. febr. 4. 16:00
1 2
 1/13 Fülünyúl ***** válasza:
77%
Fogalmunk sincs. Miért nem kérdezed meg őt, józanon?
2011. febr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
vegyél neki egy redbull-t, utána faggasd ki...
2011. febr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
mert nem akarom magam kellemetlen helyzetbe hozni
2011. febr. 4. 16:07
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
Félelmetesen ismerős a srác viselkedése.Egy jó barátom pont ilyen.Nem szombathelyi véletlenül? (:
2011. febr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem:)) pesti... de pl milehet az oka?mert gondoltam ha szorakozik akkor miert ir naponta? ha bejovok neki akkor miert csk reszegen mer kihivni?
2011. febr. 4. 16:17
 6/13 Niggagirl válasza:
Valószinü hogy nem mer kezdeményezni. Azért részegen teszi mert a szesz bátorságot ad neki. Nekem is volt ilyen barátom. Amúgy azt szokták mondani hogy a részeg ember igazat mond:)Szerintem nagyonis bejössz neki csak azt várja hogy te tedd meg az első lépést(mármint amikor józan). Lehet ő ugyanazt gondolja amit te.
2011. febr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
erre gondoltam enis na es irta h szeretne osszefutni velem irtam h enis vele de ennyiben maradt megegyeztunk h jolenne es semmi konkret tovabbra is az egyebek...
2011. febr. 4. 16:27
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem szórakozik.Komolyan gondolja,csak lúzer szegény.Azt se tudja mi fán terem a nő.

Jó lenne a pénz,csak dolgozni ne kéne.Magyarul dugni akar,de valamiért nem megy neki az udvarlás.Amikor iszik,akkor felbátorodik.Ki meri mondani amit akar,de józanon csak egy nyuszi.Valószínű,hogy mást nem akar tőled.Ha még is,akkor nagyon türelmesnek kellene lenned,mert szerintem hosszú hónapokig nem tudna mit kezdeni egy kapcsolattal.


A leírtak alapján pont úgy viselkedik ahogy a haverom,őt viszont jól ismerem.

2011. febr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
na latod ez a legvaloszinubb ugyh nem foglalkozom tobbet vele mielott meg sokkal jobban megtettszene,ami meg erdekes h viselkedtem ugyh h nem irtam tobbet es kovetkezo buliban (persze egyszer ivott) jott h miert nem valaszoltam stb de valoszinu dugni akar tenyleg ennyi es nalam ez nem fog igy menni
2011. febr. 4. 16:32
 10/13 anonim ***** válasza:

tipikus női agyalás. ne legyél ennyire egoista. részegen majdnem minden pasi rámászik majdnem minden nőre.

sajnos az első hozzászólóval értek egyet. sokkal kellemetlenebb helyzet az, amikor az elméleteiddel kínzod magad és hazugságban élsz.

2011. febr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!