Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Online társkeresőn mit írjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online társkeresőn mit írjak neki?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiú. Gáz, ha a lány kezdeményez???
2011. febr. 4. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. Sőt sztem még jobb is :D Ezen ne múljon a boldogságod.
2011. febr. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mit írjál?

Szia. Tetszel.


Ez általában beindítja egy fiú fantáziáját.

2011. febr. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


XY vagyok. Nagyon szimpatikusnak talállak. Lenne rá lehetőség, hogy jobban megismerjük egymást? Minden jót kívánok. Szép napot!

2011. febr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg undorító hogy szerepcsere zajlik ma már. Igenis a fiú kezdeményezzen!


Online társkeresőn én is voltam, de én kizárólag barátokat szedtem össze :) .


Viszont egy ilyen oldalon lehetőséged van arra, hogy ha nem akarsz neki írni, akkor küldj neki egy mosolyt, ill. amint megnézed a profilját, ő azt látni fogja , így igazából már megtetted a női lépéseket!

Ha bejössz neki, akkor fog írni :)

2011. febr. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, de én kicsit félek kezdeményezni, biztos nem vagyok egyedül, inkább olyan lányokra írok rá akikkel úgy érzem hogy hamarabb lenne esélyem, közben biztos vagyok benne hogy sok olyant is elmulasztok akivel meg lehet az összhang csak épp nem igazán ad önbizalmat hogy 20 levélből 2re válaszolnak, szóval ha párkeresőn regisztráltál akkor igenis te is tégy meg valamit az adott remélt kapcsolatért.
2011. febr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mutass képet magadról és megmondom!
2011. febr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!