Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki az, ha rámosolyogsz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki az, ha rámosolyogsz egy helyes csajszira a BKV-n?

Figyelt kérdés
Ma jöttem hazafele, és szemben ült velem a metrón egy nagyon csinos, pont az esetem lány, lazán szemeztem vele és láttam hogy ő is stíröl engem, de nem nagyon tudtam ezzel a szituval mit kezdeni mivel nem egy szórakozóhelyen voltunk nem mehetek oda hozzá hogy ''hő hát ő na mi, te is ezen a kéken mész arra el?''Szerintetek mit kéne ilyenkor lépni?
2011. febr. 3. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Ilyenkor az a legjobb, ha írsz egy kérdést a gyakorikerdesek.hu -ra, hogy mit kellett VOLNA tenni.
2011. febr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"hő hát ő na mi, te is ezen a kéken mész arra el?''

XXD Ez nagyon tetszett :D

Nem ciki, és szerintem leszólíthattad volna :) Mennyi a idő? ( ez lehet sablon) vagy.. Olyan ismerős vagy... vagy nem tudom, mert csaj vagyok és nem csajozok :D Hál' égnek :D

2011. febr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jegyeket Bérleteket!
2011. febr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem ciki. énis szoktam néha szemezgetni trolin villamoson... persze ha van hozzá partner :)

megszólításon nem is töröm a fejem...

az egész kb önbizalomnövelő, azt az érzést adja hogy vannak még akiknek bejövök talán első rámnézésre. az hogy hosszutávon ki lehet birni és lehet szeretni azt meg már régebben bizonyitották nekem. ugyhogy szerintem ennyi egy bkv s szemezgetés értelme :)

21/f

2011. febr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem ciki dehogy is!!! én nagyon örülnék ha egyszer rámmosolyogna egy helyes pasi a mertón..:P
2011. febr. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!