Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ne figyeljek mások véleményére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne figyeljek mások véleményére, vagy ezesetben jó lenne másokra hallgatni? 17/f

Figyelt kérdés
Egy lány barátom új suliba ment. Második nap után mutatta az osztálytársait és az egyik lányra mondtam, hogy elég jól néz ki. Mondta, hogy majd bemutat neki, csak megismeri jobban, de elsőre aranyosnak tűnik. Másnap beszélgetett másokkal és és azok mind rosszat mondtak róla. Olyanokat, hogy bunkó, nyávogós és, hogy az osztályban senki se bírja, csak a két barátnője. 1 hétre rá pedig mondta a lány barátom, hogy szokott beszélni vele, és eddig aranyosnak tűnik. Szerintetek akarjam, hogy bemutassa nekem?
2011. febr. 2. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
attól még bemutathat titeket egymásnak. hátrányod biztos nem lesz belőle. azok a lányok akik meg roszat mondtak róla lehet csak féltékenyek :D sztem ismerd meg és döntsd el te :)
2011. febr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akard mindenképp, nincs vesztenivalód!
2011. febr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, pont ez az, amit előzőleg is mondtak, hogy nincs vesztenivalód. Ha a negatívumok, amiket hallottál róla igazak, akkor nem beszélsz vele többet és kész.
2011. febr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
fiúk is mondták. Szerintetek mennyi az esélye annak, hogy tényleg kedves, aranyos lány, ha az osztályba meg ő van kiutálva?
2011. febr. 2. 23:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, Gimiben pl én is ki voltam utálva, de csak mert volt pár srác aki nem bírt... 4.re már nagyon kedveltek sokan, most meg az egyetemen, mindenki bír... Szóval lehet aranyos a csaj ;)
2011. febr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
2011. febr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De nem mindegy, hogy kit mért nem bírnak. Lehet, hogy te csöndes, nem a tömeg után menő ember vagy, és a fiatalok kiközösítik az ilyeneket, mert nem "menő".

Viszont őt pont azért nem bírják, mert ő meg már sok.

2011. febr. 2. 23:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát legalább nem lehet unalmas sztem :D mutatsz róla képet? :D
2011. febr. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!