Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szinte csak én beszéltem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte csak én beszéltem, miből láthatom hogy nem azért mert nem vagyok szimpi neki?

Figyelt kérdés
Szóval leszólítotam egy lányt, beszélgettünk kb 30 percig, de úgy 95%-ba csak én beszéltem. Normálisan válaszolt, néha nevettünk kis apróságokon, a lány normálisnak tűnik, és nem tűnik visszahúzódónak. De lehet mégis be volt "aggódva"? Mikor a barátnőihez odamentem (ő meg egy barátnője volt) akkor hirtelen nézte mindenki a másikat, meg a körülötte lévő dolgokat , és senki se szólalt meg egy kis ideig :D Honnan tudom leszűrni, hogy milyen okból nem kérdez? De tényleg, mikor kérdeztem, tök aranyosan mesélte, és nem úgy hogy "jaj mit akar már ez a hülye, kikérdezi az életemet..."
2011. febr. 2. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem te is kissé meg lennél illetődve ha csak úgy az utcán leszólít egy vadidegen=D
2011. febr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jah bocsi, nem mondtam, hogy 2. alkalom :D
2011. febr. 2. 19:22
 3/7 anonim ***** válasza:
jaa az más=)akkor csak zavarban volt szerintem=)(előző voltam)
2011. febr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Norb66 ***** válasza:
Zavarban van mert tetszel neki, ez természetes. Fel kell oldódjon ő is, le kell vetkőznie a gátlásait. És valószínűleg érdekli is a sztorijaid.
2011. febr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem tudom, gondoltam rá hogy csendben maradok, cska akkor az tényleg kínos :D
2011. febr. 2. 19:37
 6/7 Norb66 ***** válasza:
Nem kínos, mosolyogjatok egymásra addig amíg csönd van :) :D
2011. febr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hmm :) Nem is rossz ötlet :)))
2011. febr. 2. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!