Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha Facebook-on megbök és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Facebook-on megbök és levelet küld egy lány, akkor lehetséges, hogy tetszem neki? 18/F

Figyelt kérdés
Nem ismerjük egymást. Még látásból sem de nem lakunk egymástól messze. Ebben a "fész" témában nem vagyok otthon :)
2011. febr. 2. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak tudja hogy ezt fogod hinni és hülyére akar venni. Egyébként nem tudom, szerintem bökj vissza aztán meglátod mi lesz. Ja meg ha levelet küldött abban csak írt valamit amiből következtethetsz rá hogy mi van.
2011. febr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Norb66 ***** válasza:
100%
Mit írt a levélben? Az dönt el mindent.
2011. febr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaja attól függ, hogy mi van a levélben:) De valószínűleg tetszel neki:))
2011. febr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Ha elküld a búsp!csába, akkor valószinűleg nem tetszel. Ha felkér keringőre, akkor van rá esély, de lehet, hogy csak viszket neki.
2011. febr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát megbökött. Mondom egy fene visszabököm. Aztán ezután (gondolom látta, hogy visszaböktem) írta levelet, amelyben beszélgetést kezdeményezett. Bejelöltem, visszajelölt és chaten beszélgettünk.:)
2011. febr. 2. 18:21
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ne csak a facebookon bökd meg
2011. febr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hehe attól még igencsak messze vagyok...:):)
2011. febr. 2. 18:27
 8/11 Funktasztikus ***** válasza:
100%
nem feltétlen de bene van a pakliban:)
2011. febr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor még ezekből sem lehet pontosan következtetni. Ezek a nők :)
2011. febr. 2. 18:51
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek levelet írunk (miközben nem ismerjük) azt jelenti,hogy felkeltette az érdeklődésünket,azaz tetszik külsőre. Legalábbis nálam ez így működik,meg még sokaknál. ;)
2011. febr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!