Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy lányba, aki a legjobb barátom, és ő is engem tart a legjobb barátjának. Régen kavartunk sokat, ebből alakult ki a barátság végül. Tudja, hogy szeretem és elvileg fontos vagyok neki, de most mégis összejön egy osztálytársunkkal, mikor nem is tetszik neki igazán. És tudja, hogy én nagyon szenvedni fogok? Becsapva éreznétek magatokat? Mit kéne mondanom neki, esetleg akkor nem is vagyok fontos neki? Az egész barátságunk hazugság volt?
2011. febr. 1. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet,hogy azért csinálja mind ezt,hogy téged úgy mond észhez térítsen. Úgy értem,hogy ezzel akarja elérni azt,hogy lépj...persze ez korántsem biztos és tulajdonképpen az ő dolga lehet de szerintem ez is lehetséges. Szerintem beszélj vele erről az egészről,sokat nem veszthetsz.
2011. febr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, bocsii félreértelmeztem azt hittem,hogy te vagy a lány és a barátod a fiú xD. De az elméletem még mindig ugyanaz,lehetséges,hogy ezzel akar lépésre kényszeríteni.És mint mondtam,beszélj vele!
2011. febr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ő pontosan tudja mit érzek, már léptem is. És azt mondta, azért nem akar járni, mert ha szakítanánk, utána nem beszélnénk, tehát más lenne a barátságunk. De ha ennyire számítok neki, akkor miért csinálná ezt:S
2011. febr. 1. 21:48
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez kifogásnak szánta
2011. febr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nos, én is így jöttem össze a párommal. A sztori körülbelül azonos, csak én voltam (ill. vagyok is még) a lány.

A srác a legjobb barátom volt és tudtam jól, hogy szeret...

Aztán kavartunk (egy kis pezsgő után elég könnyen felszínre jönnek az ösztönök...) És én is kezdtem érezni iránta valamit. Később mégis másik sráccal akartam összejönni (Ráadásul ekkor ő még lelkitámaszom is volt, tanácsokat adott nekem, hogy hívjam fel a srác figyelmét... )

Végül rájöttem, hogy hülyeség egy olyan fiú után futni, akit nem szeretek, csak "jól néz ki"...

És végül összejöttem Vele. A legjobb barátommal már másfél éve együtt vagyunk, és azt hiszem nála tökéletesebb párt nem is találhattam volna.


----------------------------------------------------


Csupán azért írtam le az én esetemet, hogy megmutassam, hogy így is elsülhet a dolog.

Én azt ajánlom, hogy mindenképp próbáljátok meg a dolgot, ugyanis "csak barátság" ez úgysem lesz már. Legalább egyikőtök számára (ha nem mindkettőtöknek...) szenvedés lesz eljátszani a jóbarátot, ha egyszer nem csak barát szeretne lenni...

Nagyon kétélű a dolog, de ha összejön, lehet, hogy egy nagyon boldog kapcsolat sül ki belőle.

Egy próbát mindenképp megér! :)


(NG)

2011. febr. 2. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!