Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz ha egy lány hív randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy lány hív randira egy fiút?

Figyelt kérdés
van egy fiú akivel nagyon jó haverok vagyunk, de kezdtem többet érezni iránta.és mások szerint ő is irántam, mégsem hiv el sehova.gáz ha én hivom el valahova?
2011. febr. 1. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz.Főleg magamat ismerve.Én nem merek/mernék elhívni senkit...15/f
2011. febr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ha a srác elmúl 20 akkor az a gáz ha ő nem lép.
2011. febr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 RaksashaGirl ***** válasza:
Az első jelöltemnek is én vallottam, vele nem jött össze (Osztálytárs). Viszont a nyáron a mostani pasimnál is én vettem rá magam a lépésre, sajna későn, de így is jól jöttem ki a dologból.. :) (A későn az azt jelenti hogy augusztus második hetében szántam el magam.. Június közepén zúgtam bele. :D)
2011. febr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
már miért lenne gáz? ha esetleg kialakul köztetek valami akkor van jelentősége, hogy ki hívott el kit? a lényeg, hogy jól meglegyetek. ha úgy érzed kedveled és szeretnél tőle többet akkor mondd meg neki.
2011. febr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
15 vagyok
2011. febr. 1. 21:46
 6/7 Just A. Guy ***** válasza:
szerintem nyugodtan kezdeményezhetsz, mert a fiúk sokszor nem mernek lépni ha nem biztosak benne hogy a másik fél is akarná a dolgot... szóval nyugodtan tedd meg az első lépést :) 19/F
2011. febr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem égő. Azt meg, hogy mit gondolnak mások, sz*ard le nyugodtan. A csajok is tehetnének a kapcsolatért valamit, mert csak elvárják, hogy a fiú tegye meg az első lépést.
2011. febr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!