Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány randin azt mondja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány randin azt mondja, szinte kérkedik "most nem kell pasi, jól megvagyok pasi nélkül, nem várom a szőke herceget", akkor csak engem nem akar?

Figyelt kérdés
Vagy tényleg senkit nem akar? Vagy az titkos üzenet, hogy engem nem akar?
2011. jan. 31. 22:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
90%, h csak téged nem akar.
2011. febr. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, 100%, mert különben randira se ment volna.
2011. febr. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
csak azt nem értem h akkor az ilyen nő mindek randizik ha a randi kellős közepén azt hangoztatja h nem akar pasit.hülye k.urva azt kész.
2011. febr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
igazság szerint nem arról van szó, hogy hirdeti hogy neki nem kell pasi. Szerintem inkább úgy értette, hogy inkább most jól elvan egyedül. Vagyis hogy nem esik hasra, ha épp nincs párja.
2011. febr. 1. 13:21
 15/17 anonim ***** válasza:
"hiredett, hogy neki nem kell pasi"? Ezt NEM szükséges HIRDETNI!!!
2011. febr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

1. lehet ő nem randinak fogta fel a dolgot hanem egy baráti találkozónak. attól h nem akar kapcsolatot mert épp elege lett a pasikból, meg az érzelmi függésből attól még meg lehet inni vmit egy pasival..

2. ha éppen most ért véget egy viharos 3 éves kapcsolata akkor elég sanszos h nem csak téged nem akar hanem senkit. ilyen korszakom nekem is volt amikor csak is a függetlenségre vágytam, és érzelmileg sem és sehogy máshogy nem akartam függeni senkitől. majd ha túllépett a régi kapcsolatán belekezd újabba.. vagy jobb lenne az neked ha téged használna pótléknak?

3. vannak olyan nők akik ha azt mondják h NEM, akkor az NEM-et is jelent..

2011. febr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Lapattintottak öcsém, megesik az ilyen. Szokj hozzá...
2011. febr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!