Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitsi ~ neko. kérdése:

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömön keresztül ismertem meg egy 22 éves fiút. Igazából már beszélgettünk neten korábban, de nem sokat.:) Most találkoztunk, tök sokat dumáltunk, ismerkedtünk. Tegnap írtam neki egy smst, reggel vissza is írt, megígérte, hogy este felhív. Szerintetek tetszem neki? Kezet is csókolt, mikor hazament, meg mondta, hogy szép vagyok.


16/L


2011. jan. 31. 17:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ajj de imádom, amikor a kis buta tinik ilyen magasröptű szólásokkal dobálóznak. A facebookot is ilyen hülyeségekkel szemeteled tele?
2011. jan. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Mi a f.sz az a facebook? Ember, általános iskola első osztálya óta tanulok angolt, nehogymár ne tudjak megfogalmazni egy ennyire rohadt egyszerű mondatot. De különben hajrá sznob mókár :)
2011. jan. 31. 17:54
 13/21 anonim ***** válasza:
És magyarul nem tudsz, vagy miért kell villogni a kretén angol nyelvvel, ami btw az egyik legegyszerűbb nyelv a világon?
2011. jan. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"A leírás alapján is el lehet dönteni. Már ha valakinek fejlett a képzelőereje.:) Nem tudsz elképzelni egy 22 éves fiút, aki kezet csókol egy 16 éves lánynak, utána megígéri hogy felhívja? :ASD"


Ha te el tudod dönteni, minek kérdezed meg? Szerintem te tudod, hogy tetszel neki.

2011. jan. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"Nah, amúgy tudom h bejövök neki, mert egyértelmű" Főleg emiatt is felesleges volt feltenned a kérdést.


És ha annyira nagyra vagy a hatalmas angol tudásoddal, felvilágosítalak, hogy ez az oldalnak nem "Common Questions" a címe, úgyhogy legyél szíves magyarul válaszolni. Más is tudna ezzel villogni, csak másokban nincs ilyen kényszer.

2011. jan. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Bennem sincs, szimplán muszáj valahol gyakorolnom :)
2011. jan. 31. 18:16
 17/21 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti bejössz neki.. :) de azér vigyázz szerintem, ne hagyd h kihasználjon..
2011. jan. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Az angolóra mire való?
2011. jan. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Norb66 ***** válasza:
Az angolórán nem hagyják érvényesülni az embert :)
2011. febr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
bocsika, de ha 16 évig nem volt pasid, és ilyeneket vágsz szegény kommentelők fejéhez, nem lehet, hogy veled van probléma??? így még egy tanulatlan paraszt se b.ssza le a másikat! Ráadásul, ha tudod a választ, akkor minek a kérdés?
2011. febr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!