Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitsi ~ neko. kérdése:

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömön keresztül ismertem meg egy 22 éves fiút. Igazából már beszélgettünk neten korábban, de nem sokat.:) Most találkoztunk, tök sokat dumáltunk, ismerkedtünk. Tegnap írtam neki egy smst, reggel vissza is írt, megígérte, hogy este felhív. Szerintetek tetszem neki? Kezet is csókolt, mikor hazament, meg mondta, hogy szép vagyok.


16/L


2011. jan. 31. 17:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nyilván el tudjuk dönteni, hogy tetszel-e neki, hiszen őt is és téged is nagyon jól ismerünk. Nyilván.
2011. jan. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

-.-

A leírás alapján is el lehet dönteni. Már ha valakinek fejlett a képzelőereje.:) Nem tudsz elképzelni egy 22 éves fiút, aki kezet csókol egy 16 éves lánynak, utána megígéri hogy felhívja? :ASD

2011. jan. 31. 17:42
 3/21 anonim ***** válasza:
10%
A gondolatolvasó kristálygömböm azt mondja, nem tetszel neki.
2011. jan. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Úgyvan ,személyesen ismerünk téged ,de mégjobban őt ,így válaszolnuk a kérdésedre ,értelmileg fogyatékos lehetsz ,és szerintem még járd ki a sulit ,utána dumálunk !
2011. jan. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Úh bammeg, olvastam a kommentedet. Ha tőlünk elvárod, hogy el tudjuk képzelni, akkor te miért nem tudod?!
2011. jan. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Mondjuk mert 16 vagyok, és még nem volt párkapcsolatom? -.- Kvázi rohadtul nincs róla fogalmam, hogy 1 fiú hogy adja 1 lány tudtára azt, hogy tetszik neki, és akar tőle valamit. Mondjuk ezért.
2011. jan. 31. 17:44
 7/21 anonim ***** válasza:

Ebből én azt szűröm le egyértelműen, hogy nem.

Most meglepődtél volna? :)

2011. jan. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy a nők miért komplikálják túl az amúgy teljesen nyilvánvaló dolgokat. IGEN, bejössz neki.
2011. jan. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nah, amúgy tudom h bejövök neki, mert egyértelmű, csak kíváncsi voltam mások véleményére. A getziskedő válaszolóknak üzenem, hogy don't be scared, you're only a moron, but you find your lover, who also an idiot. Aki nemtud angolul ---> Google Translate.
2011. jan. 31. 17:49
 10/21 Norb66 ***** válasza:
Persze hogy bejössz neki, ember, megcsókolta a kezed és azt mondta szép vagy!! :) Nők... :)
2011. jan. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!