Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sosem voltam szerelmes....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem voltam szerelmes. Normális ez? 18/F

Figyelt kérdés
Nem voltam még soha szerelmes, mert nincs a környezetemben egy normális lány sem, egyszerűen unom az egészet, nem is vagyok abban biztos hogy találok valakit.
2011. jan. 31. 14:14
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
44%
Normális és legalább azt is tudod, hogy miért. Majd találsz, leszel.
2011. jan. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
hát nemtom h szoktál csajozni de csak nem lehet olyan rossz a helyzet... csak találsz vkit a ki hasonló gondolkodású mint te :)
2011. jan. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
39%
Te vagy az en emberem, en se voltam meg es pont most gondolkoztam rajta, hogy a 16 evesek lekoroznek. Nem vagyok irigy es alkalmam is lett volna boven, de szerelmes meg nem voltam, ugy meg egyszeruen nem latom ertelmet. Most mar nagyon vagyok ra, de igyekszem nem eroltetni. Drukkolok neked. :) 18/L
2011. jan. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
68%
Én nálad tíz évvel idősebb voltam, mikor először szerelmes lettem, úgyhogy nyugi! :)
2011. jan. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális.
2011. jan. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, valahogy én is így gondolom...:) csak rossz dolog egyedül, de ezzel nem mondtam újat:D...oh és akinek az embere vagyok..van msned? szívesen megismernélek, valahogy jó tudni hogy vannak hozzám hasonló emberek akiket megérthertek:)
2011. jan. 31. 14:32
 7/43 anonim ***** válasza:

hajjjjajjj...ha csak a páromat nézem ő is később lett szerelmes először:) 20éves korába...majd a megfelelő lányba beleszeretsz:)

22L

2011. jan. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Csak sajnos az is egy nagy gond a számomra hogy hol jöhetnék össze valakivel, mivel nem vagyok bulizós fajta, inkább csendesebb komolyabb természet aki nem megy bele minden hülyeségbe. Nyilván sokaknak volt már ilyen bajuk.
2011. jan. 31. 14:48
 9/43 anonim ***** válasza:
én lány vagyok és pont ilyen típus mint te. nem az a bulizós fajta...inkább komolyabb.
2011. jan. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
En is megismernelek, (tobbieknek, csak a mihez tartas vegett, imadok baratkozni, nem feltetlen tarsat keresek, de erdekel ez a srac) es msn-m is van, de nem tudok neked privatot irni.
2011. jan. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!