Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most ez mit jelenthet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Tallizgatok egy csajjal már majdnem 2 honapja.Mindig beszélgetünk miondig mosolyog rám meg minden.A multkor irtam neki verset is nagyon örült neki.Mondtam neki szeretnék vele járni mert nagyon tetszik erre csak elkezdett mosolyogni.Választ jóformán nem kaptam rá semmilyet se.Kérdeztem töle mi lenne ha filmeznénk azt mondta még nem tudja.Utánna kicsit idegess lettem és mondtam neki,hogy mindig csak a barátnöjével filmezik velem soha nem fog.Erre meg ez a válasz:miért filmeznénk mi együtt ?és elkezd mosolyogni.Nem értem az egészet.Ugynaugy el kezd mosolyogni.16 éves a csaj én meg 19.
2011. jan. 31. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát én a helyedbe nem hagynám hogy egy 16 éves csaj szórakozzon az érzéseiddel:D Ha nem akar hát nem, akkor vigyorogjon csak mint a tavi tök, szerintem keress egy kicsit érettebb nőt:P

Vagy ha még is őt akarod akkor fogd keményre a témát és kérdezd meg tőle hogy akar e valamit=) have a nice day:)

Sok sikert!:P

2011. jan. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ezzel nincs baj mindig tallizunk

csak ezen a filmezésen akadtam ki:S

2011. jan. 31. 13:26
 3/3 anonim ***** válasza:
De kérdezz rá konkrétan, hogyő mit szeretne.
2011. jan. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!