Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
CSokoloztam már ovodában meg 1 szer berugva meg 2 szer nyelvesen.És nemtom mer már 2 és fél éve nem csokoloztam, és nem mondta senki hogy jol csokolok.És most bagyon félek a csokolozástol hogy elrontom vagy hogy nemtok.És van 1 lány aki nagyon tetszik és nagy vonzalom van köztünk,és le akarom kapni mert nagyon szeretem de félek a csoktól.(15 vagyok) segitsetek
2011. jan. 30. 23:18
1 2
 1/11 smileyvett válasza:

Gyakorolj párnával. Minden képen legyél józan!

NE HALLGASS RÁM MERT ÉN SEM CSÓKOLÓZTAM!

2011. jan. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Figyeld a mai világba ha le akarsz kapni egy csajt 60%ba pofon jön visszaXD Amúgy a csók olyan mint egy ösztön csak úgy jön mert ráhangolódsz, attól hogy nem mondta még senki attól még jól csókolhatsz, mert nem mindenki említi meg:D Sok sikert csókkirály!8D
2011. jan. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nah az zura kajak párnával kell mert és is szoktam probálni dolgokat heheh lány vagy vagy fiú???? mert én fiú vok
2011. jan. 30. 23:24
 4/11 A kérdező kommentje:
kösszzzzzzi
2011. jan. 30. 23:27
 5/11 anonim ***** válasza:

Sok mindent megéltem már, de most már de azt elárulhatná valaki, hogy kell párnával csókolózni! :)

Egyébként nem kell félni, bele fogsz jönni!

2011. jan. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
12,5 évesen, berúgva csókolóztál? szívből gratulálok.
2011. jan. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mínusz 1 db "de" :)
2011. jan. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 DJ_Whiteman ***** válasza:

Majd ha oda kerül a sor hogy újra megtörténik, akkor majd próbálj alkalmazkodni a csajhoz, és legyél gyengéd vele.

Amúgy ha rákeresel, akkor le van írva pár helyen, hogy hogyan kell jól csókolni. De hát kinek mi a jó:)

Tapasztalat:D

2011. jan. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem lesz gáz, ne legyen túl nyálas a csókod, ne dugd le kb a torkán a nyelved, ne körözz vele mint egy propeller és jó lesz az. csak finoman, gyengéden, mintha kóstolgatnád.. ^^
2011. jan. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 smileyvett válasza:
Lány vagyok. 15 éves soha nem csókolóztam és soha nem randiztam, a párnával csak vicceltem(de kipróbálhatod ha akarod, én nem próbáltam ki), én se tudok. :(
2011. jan. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!