Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Szerintetek ez mi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Szerintetek ez mi?

Figyelt kérdés
a barati tarsaságunkbol egy szinten "maganyos" sráccal elkezdtünk msnen beszélni mi lenne ha neha összejarnank. benne voltam én is ő is, sokáig dumaltunk h hogyan fogjuk egymast kenyeztetni, kepeket cseréltunk, nagyon oda volt m elegge bevallalos vagyok es valoban jol nezek ki. de egyszercsak nem irt vissza levelekre nem valaszolt nem keresett, pedig msnen fenn van mindig, telefont nem veszi fel. 1-2 közös baratunkat kerdeztem mi lelte de senki nem tud semmit, csak annyit mondanak h hát jó hülye. 23 évesek vagyunk
2011. jan. 29. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Ennek örömére tanulj meg írni :DDDDDD
2011. jan. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl sokáig húztad az agyát, és nem volt több türelme várni.
2011. jan. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak azért mondta ,hogy jól nézel ki,mert nem akart megbántani vagy

-lett egy barátnője

-hülyített és jót röhögnek,hogy könnyen kapható vagy

2011. jan. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
A napiszart, meg a puruttyát nézted már? Hátha fennt vagy ... :D
2011. jan. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fenn sehol, nem vadidegen emberrel beszéltem, hanem akit régóta ismerek. Nem huztam az agyat, mert kb 1 het volt az egész. Az egyik haverja szerint tul gyerekes...de létezik ilyen pasi?
2011. jan. 29. 19:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Létezhet, persze. Te többet is vártál volna?
2011. jan. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Aha. És mondta, h örül ennek, mert nem volt nővel 2 éve...ha nem tetszenek neki nem ment volna bele ennyire, és ahogy ismerem ezt közölte volna. Nem értem.
2011. jan. 29. 19:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha egy het utan feladta, akkor nem is akart teged igazan... En mar 2 honapja varok egy fiura es semmi.

De lehet, hogy picit beijjedt, vagy megtudott rolad valamit...

2011. jan. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Fura viselkedés. Meddig mentél volna el vele a játékban?
2011. jan. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!