Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem akarom neki msn-en mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom neki msn-en mondani, hogy hiányzik, vagy, hogy szeretem, de élőben sosem jön ki a lépés, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Osztálytársamról van szó. Már egy hete beteg, nincs suliban. Még csak egy randink volt.Ő már írta többször is msn-en, hogy hiányzok neki, és hogy szeret.Suliban nem jön ki a lépés, sosem vagyunk kettesben.Randin pedig még a kézfogásig sem jutottunk el, csak sokat beszélgettünk. valaki tanács?
2011. jan. 29. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ő mondja neked h szeret meg h hiányzol neki te meg erre nem mondasz semmit?
2011. jan. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
arra, hogy hiányzol mondom, hogy énis. a szeretlek-re pedig megvan a smiley-m. Élőben szeretném kimondani főleg először...de úgylátszik nemfog sikerülni...csak msn lesz belőle:(
2011. jan. 29. 15:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Oszinte leszek veled! Ha nem fogod neki elmondani, hogy te is szereted, eselyes vagy ra, hogy el fogod vesziteni. Hidd el. Nem tudom hany eves vagy, de ha nincs eleg batorsagod hozza, hogy elmond neki szemelyesen, akkor vagy igyal elotte egy kis energiaitalt vagy sort (de ne rugj be) es attol hatah megjon a batorsag. Es ha semmi esetre se megy a szemelyes elmondas, akkor mondd el MSNen. En is ott mondtam el egy fiunak, hogy tetszik, mert szemelyesen nem mertem.

Nah de sok sikert! Es BATORSAG!!

18/L

2011. jan. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
merném élőben, mert tudom, hogy ő is így érez. Csak a lépés nem jön ki...Szóval ahhoz vmi olyasmi kéne, hogy ülünk egy padon, vagy valahol,(nem a suliban)és akkor odadöntöm a fejem, és kimondom. Csak az a baj, hogy ez télen kizárt. Épp ezaz, hogy élőben akarom, hogy lássam a reakciót. : D Valami ötlet?: / 14/L
2011. jan. 29. 16:08
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor beszeljetek meg egy randit, majd, ha nem lesz/el mar beteg.

Vagy mond meg neki, hogy szeretnel talakozni vele szemelyesen, csak te meg o, mert valami fontosat szeretnel neki mondani....

Utana meg minden magatol fog jonni....

2011. jan. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
rendben; ) a legközelebbi alkalmat megragadom.Addig is azt, hogy hiányzik szerintem msn-en mondom neki, és ha megbeszéljük a következő randit, akkor pedig kimondom. Egyébként sejti, hogy szeretem, mert már tett rá célzást, hogy akkor van esélyünk nekünk kettőnknek egy kapcsolatra? és mondtam, hogy igen. :$ köszi a segítséget : D
2011. jan. 29. 16:15
 7/9 A kérdező kommentje:
még nem írtam neki, hogy szeretem, csak azt, hogy hiányzik, és írta, hogy énis. köszönésnél megint kaptam szívet, és én is írtam*-* :D
2011. jan. 29. 17:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Vitt át neki a leckét!
2011. jan. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hívd fel telefonon!
2011. jan. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!