Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti hogy reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy reagálnátok erre az üzenetre?

Figyelt kérdés

Szia,

van egy hatalmas nagy problémám amiben csak te tudsz segíteni!!!

Most biztos arra gondolsz hogy én??? mégis hogyan???

És igen Te, mert a problémám az, hogy sajnos nem ismerjük egymást :(

Ha hajlandó vagy segíteni, akkor kérlek küld el az msn címed hogy megismerhessük egymást :D


2011. jan. 28. 22:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
én tuti válaszolnék rá...mert olyan humoros és azt meg nagyon birom :D
2011. jan. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ez borzasztó. De komolyan, ebből azt venném le, hogy az illető személy gyerekes, szánalmas, nagyképű kis k*csög, és nagyon messze van a FÉRFI fogalmától. Pedig ugye ez nem biztos. Ha rám hallgatsz elfelejted ezeket a jópofának szánt neten és egyéb helyen fellelhető csajozós szövegeket, és magadat adod. És még valami: ne sms-ben próbáld felszedni a lányt, hanem élőben.


19/L

2011. jan. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
ez hülyeség
2011. jan. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
őőő én azt válaszolnám hogy nincs msnem.
2011. jan. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
én nagyon örülnék egy ilyen üzenetnek,pedig nem vagyok tizenéves/27 vagyok,és van egy gyerekem/,és nem vagyok komolytalan,meg gyerekes.
2011. jan. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ez olyan snassz. Nem kell megküzdeni így már nem is érdekel a dolog...
2011. jan. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!