Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehetne fejleszteni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne fejleszteni az udvarlási "képességem"?

Figyelt kérdés
nem vagyok valami nagy dumás, és nyomulós se ezeket a tulajdonságokat hogy lehetne fejleszteni? leküzdhető egyáltalán a lányoktól való félelem?
2011. jan. 28. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem is kell fejleszteni. Ha szólni tudsz a lányokhoz, akkor már csak a külsőd számít.
2011. jan. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
azért a külső se minden,nagyon fontos,hogy milyen vagy belülről.lehetsz egy kib@szottul jóképű srác is,ha bunkó f@aszparaszt lennél, sajna nem érnél el semmit a csajoknál.Igéretesebb mindkettőre fejleszteni magad,külsőre belsőre is.
2011. jan. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Külső az már 2 éve fejlesztés alatt áll :), inkább a belsővel van gond, és azt értem h fejleszteni, de hogy? mivel?
2011. jan. 28. 21:10
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha a külsőddel nincs gond, akkor pedig ne félj, nem lehet gáz!
2011. jan. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Második válaszolónak: pont hogy f@szparasztnak kell lenni, hogy egyáltalán szóba álljanak velünk...
2011. jan. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De nem tudok kezdeményezni az esetek 90%- ban v esetleg csak spiccesen, vagy ittasan buliban, de azokban meg eddigi tapasztalataim alapján nem nagyon lehet értelmes csajokkal ismerkedni. Normális lányoktól, akik tényleg normálisak és picit jobban néznek ki(bár tudom ez relatív), pedig "félek" mert úgy érzem h én 1 kakarakás vagyok hozzájuk képest... igaázból önbizalom + beszélőke fejlesztés kéne.
2011. jan. 28. 21:20
 7/11 anonim ***** válasza:

gyakorlással :)

ha visszautasítanak, azt se szívd mellre. légy pozitív, humoros, jókedvű, nyitott, kezdeményező. ezeknek nem lehet ellenállni :)

2011. jan. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Humoros sajnos nem vagyok, ezt tudom magamról, vagy is ha van eléggé elvont..., nyitott pedig csak akiket már régebb óta ismerek sajnos, és hiába probálok erre gondolni, biztatom magam hogy, odamegyek dumálok, nem merek általában... volt olyan h ismerős lány is megtetszett előtte azért eldumálgattunk, utána kb. hozzá se mertem szólni.
2011. jan. 28. 21:25
 9/11 anonim ***** válasza:
én a legokosabb,ámde legszarabb módszert választottam.nem csajozok.te is tégy így,hidd el,a büdös életben nem lesz többet ilyen gondod
2011. jan. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Bocs, de mély depresszióm nincsen :),de a kérdésre még mindig nem tudott senki semmit mondani :S
2011. jan. 28. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!