Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogy kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy kellene odamennem hozzá? (Lent bőven)

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit szeretek de még sose beszéltünk,egy suliba járunk ennyi. De én már oda szeretnék menni valahogy hozzá hogy elmondhassam neki mégis mit érzek. Úgy érzem ha nem is kellek neki,könnyebben érezném magam hogy tudja hogy szeretem,minthogy várok rá a semmié. Meg lehet hogy jó dolog ha oda megyek hozzá,mert semmit nem tudni,de az úgyis eldől:D Mert már párszor lett volna esélyem mikor egyedül volt,csak mikor ott lenne az esély,megfutamodok:S De egyszer muszáj leszek oda menni,csak segítsetek,hogy mégis mit mondhatnék neki először hogy ne vegye olyan nagyon tolakvásnak??:S 17/L
2011. jan. 28. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
először egy kérdés... hogy szeretheted olyan nagyon ha még sosem beszéltél vele meg semmi? a külsejébe vagy szerelmes? mert ismerni ezek szerint nem igazán ismered belülről..
2011. jan. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen spontán kérdezz rá valamire, például ha egyedül van, akkor "Szia, megkérdezhetném hogy mire vársz itt?" vagy valami hasonló, és elkezdődik a beszélgetés, persze ha nem félénk az arcz :D
2011. jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem a külsejébe,abba is,de tudom hogy milyen mivel van ismerősöm aki ismeri őt és tud róla mindent:D

Kicsit félős gyerek,ezért nem tudom hogy milyen téma lehetne:D

2011. jan. 29. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!