Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ezek beleférnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek beleférnek vagy még korai?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel szombaton moziba megyünk,ez lessz a 3.randink és szerintetek az még korai lenne ha film közben pl megfognám a kezét vagy ilyesmi?

Meg ez lehet hülyeség de mivel lessz nálunk popcorn meg ital így beugrott hogy lehet böfögni is fogok az nem gáz?Vagy fogjam fel ezt viccesen majd ha úgy alakul?


2011. jan. 27. 22:57
1 2
 1/11 vodevil ***** válasza:
100%
Fogd meg. Ha elhúzza vagy ilyesmi, valszeg nem is fog akarni semmit később se. De ha moziba akar veled menni, akkor arra fog várni film közben (jóesetben), hogy fogd má meg végre a kezét :) De persze az egész a kapcsolat jellegén múlik, ha úgy gondolod hogy visszahúzódó csaj, vagy nem érzed hogy már egy hullámhosszon lennétek vagy ilyesmik, akkor lehet még nem akarja hogy megfogd.
2011. jan. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

23:05

Kössz:)

2011. jan. 27. 23:09
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
ha finoman egy jó pillanatban megpróbálod megfogni a kezét akkor abból nagy baj nem lehet, de azért a böfögést és társait inkább hagyd!
2011. jan. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hát én barátnőmmel úgy jöttem össze hogy 3. randin mozibamentünk :) és ahogy beszélgettünk a film előtt, nemtudom hogyan, de úgy alakult hogy kézenfogva kezdődött el a film... és közben esett le hogy basszus kézenfogva nézek egy filmet egy lánnyal :) ő az első nekem, szal előtte még ilyen nemvolt :), aztán mozizás után még sétálgattunk beszélgettünk stb stb akkor csattant el az első :))
2011. jan. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 vodevil ***** válasza:
Ja és a film első fele után fogd csak meg a kezét, hagy kattogjon egy háromnegyedórát hogy milesz :)
2011. jan. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

23:11

Köszi az infót:)Hát nem tudom ez még lehet korai lenne nálunk:)Bár már magam se tudom:)

2011. jan. 27. 23:13
 7/11 A kérdező kommentje:

23:13

Okés;)

2011. jan. 27. 23:14
 8/11 Roger Smith ***** válasza:

23:09

még nem! akarsz az első lenni???

2011. jan. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23:11 es vagyok, énszerintem abszolut fölösleges eldönteni előre hogy de mikor fogod meg csak az első fele utan meg mittomén... én 3. randink előtt hát éppcsak megfordult a fejemben hogy már 3. randi hm, azon már össze szoktak jönni. de nem vártam tőle semmit, mmint a randitól, konkrétat. ugy voltam vele hogy lesz aminek lennie kell... ha úgy van "megirva" hogy össze kell jönnünk, akkor alakul tovább, ha meg szar lesz akkor max megreked a dolog és nemlesz több randi. és úgy alakult hogy már filmelőtt megfogtam a kezét. most ha ugy megyek oda hogy azon izgulok hogy jaj mozi jaj megkéne fogni a kezét na de mikor hogy ne tünjön igy se meg ugy se, akk jóeséllyel az egészet elszurom. amikor ottvolt a nyilvánvaló alkalom lehet hogy elbénázom mer jaj még nem most kell. filmközbe meg egyszercsak elkezdek nyulkálni? hát szerintem ne találj ki ilyen terveket, hagyd hogy minden történjen úgy ahogy történnie kell :)
2011. jan. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Harmadik randi? Fogd meg a kezét nyugodtan, itt az ideje, hogy lépj valamit, ha még nem tetted volna! :) A büfögést meg próbáld visszatartani vagy nemtom, ha nem akarod, hogy parasztnak tartson. Légy kultúrált.


És sok sikert! ;) :)

2011. jan. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!