Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért van az, ha megtetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, ha megtetszik valaki külsőre kiderül, hogy p. icsa, akinek a belsője tetszik, annak meg a külseje nem? 17/f

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 21:42
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az vagyok, de nem hinném, hogy olyan szinten, hogy gondot kéne okoznia.
2011. jan. 27. 22:41
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
azért van mert 17 vagy és hiába mondod hogy de nem nagyok az elvárásaid, nagyok... majd ha igazán csaj kell, lejjebb adod és rájössz hogy ahhoz hogy valakit megszeress nemkell az a tökéletes külső... amit most még elvársz... és ha megszeretted, úgy is ő lesz a legszebb számodra, és te magad sem fogod érteni hogy miért, mert az "objektiv" látásod még mindig aztmondaná hogy nem is olyan szép, de onnantól már ez ugy sem fog érdekelni :))
2011. jan. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Szerintem Te a tökéletes lányról beszélsz, aki kívül és belül is szép. Ilyen pedig nincs, bármennyire szomorú is az igazság.
2011. jan. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Hát kevés embert tudok úgy megszeretni. Lejjebb nem tudom adni az igényeimet, mert akkor mindig várnám a jobbat és az úgy nem túl jó.
2011. jan. 28. 15:11
 15/21 A kérdező kommentje:
és még azt se lehet mondani, hogy túl nagyok az igényeim, mert utcán rengeteg lányt látok aki tetszik... csak hát őket nem ismerem.
2011. jan. 28. 15:15
 16/21 anonim ***** válasza:
Én 17/L vagyok és teljesen átérzem a problémád! Ugyan ezzel szenvedek amelyik srác külsőre bejön azt vagy nem érdeklem vagy az alapvető viselkedési elvárásoknak nem felel meg...:S akinek meg a belsője megfog azzal baráti kapcsolatnál többet nem tudok kialakítani mert külsőleg nem érdekel..:S és sajnos ezzel nem lehet mit kezdeni://
2011. jan. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"Az a baj, hogy a nők vagy csúnyák,

vagy szépek és buták,

Vagy, ha szépek és okosak is egyben,

nem állnak szóba velem."


kompromisszumot kell kötni, biztos találsz olyat, aki nem csúnya, és szimpi is neked :)

2011. jan. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én nem tudom miért gondoljátok, hogy nincs külsőleg és belsőleg is szép lány... Nyilván nincs mindenhol ilyen, de attól még, hogy valaki szép, még nem biztos, hogy egy magától elszállt p*csa.
2011. jan. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A pasikkal is így van.
2011. jan. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
ugyan ez igaz a pasikra is..aki helyes az egy beképzelt farok..aki meg ronda,azzal lehet igazán jól elbeszélgetni..természetesen vannak kivételek is..szerencsére én találtam egyet..:) 16/L
2011. jan. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!