Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért van az, ha megtetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, ha megtetszik valaki külsőre kiderül, hogy p. icsa, akinek a belsője tetszik, annak meg a külseje nem? 17/f

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 21:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
mert ritka az olyan lány aki belöl is meg külsőleg is normális...
2011. jan. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
és ez így igaz
2011. jan. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert kívülről is 1 p1csa, csak nem veszed észre, és általában a nem p1csa lányoknak van egy olyan dolguk hogy "tisztelet", amiért érdemes megbecsülni őket.
2011. jan. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
vannak lányok akiket szeretek, de csak barátilag, mert a külsejük nem tetszik:/ normális lányt nem lehet találni...
2011. jan. 27. 21:47
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

az első vagyok

az a baj h nem veszed észre h ki a p1csa és ki nem az,én pl nem vagyok oylan külsőre és belsőre sem, normális vagyok,de ez neveltetés krdése is jah és baráti ráhatás...

2011. jan. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen tásítás a külső és belső között, de van olyan is hogy nem szép és p.icsa is, meg szép és belsőleg is rendes, csak ezek ritkák.
2011. jan. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
igen ez igaz(még minidg az első) nagyon ritka az oylan aki szép is és normálisan viselkedik, engem szerencsére megtanítottak és jó géneket örököltem, de amúgy sztem rossz helyn keresgélsz, tuti van olyan a közelben aki normális...
2011. jan. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
és mi van akkor ha nekem az olyan külső jön be ami a p.csákra jellemző? a túlságosan plázacicás nem jön be, de sztem van annak egy sokkal visszafogottabb, tetszetősebb formája, akinek a külseje már nem azt sugallja, hogy p.csa lenne.
2011. jan. 27. 21:51
 9/21 A kérdező kommentje:
az a gond, hogy a közelbe senki nincs. Fiús suliba járok, szóval ritkán ismerek meg új arcokat. Legutóbb egy jó ismerősöm került új suliba, és az új osztálytársait ajánlotta nekem. Csak közbe beszélgetett másokkal is és kiderült, hogy őt és a 2 barátnőjét utálja mindenki.
2011. jan. 27. 21:54
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert az élet szar és te meg válogatós vagy.
2011. jan. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!