Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kell kimutatni a szeretet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell kimutatni a szeretetünket?

Figyelt kérdés
Ha szerelmes vagyok vagyok akkor hogy kéne viselkedni mert én komolyan nem tudom. :D (lány)
2011. jan. 27. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyobb probléma, mint gondolnád. Ezt sajnos tanuljuk a környezetünktől. Ha nem tudunk honnan tanulni, elveszünk.
2011. jan. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez ösztönös dolog. a lényeg hogy ne rajongj érte mert azzal kiszolgáltatod magad.
2011. jan. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát igen de én teljesen közömbös vagyok azzal is akit szeretek ez nem fura?
2011. jan. 27. 20:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Légy olyan mint amilyen szoktál lenni.Nehéz mert kalapál a szíved stb.Természetesen,ne színészkedj azt nem szeretik a pasik.:)A többi majd alakul,ha szimpi vagy neki:))
2011. jan. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ahogy előttem is irták ez "ösztönösen kell hogy jöjjön". Ebből ítélve Te még nem éltél át igazi szeretetet fiu iránt. Vagyis nem szereted az illetőt igazán.. Mindenkinek van egy szeretetnyelve, olyan is lehet hogy te szereted azt a valakit, de ő ezt nem érzi, ott nem egyezik a szeretetnyelv, ergo nem sokáig lesztek együtt....(szerintem:)
2011. jan. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!