Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudok ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok ismerkedni?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok..normális értékeket vallok, nem számít a pénz, meg hogy kinek milyen autója van, stb. ...egy normális sráccal szeretnék együtt lenni, de egyszerűen nem találok sehol olyan srácot, aki ezt becsüli és nem vág át... hol terem még ilyen srác? légyszi csak normális válaszokat!..és nem ezt az oldalt használom társkeresőnek! :)
2011. jan. 27. 18:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ugyanezt a kérdést feltehetném Én is a Nökre vonatkozóan, de hogy öszinte legyek már szép lassan elfogyott a kedvem és a türelmem.

Normális emberként nem lehet érvényesülni a 20-as években, Férfiként meg pláne nem.


Ha gondolod írj egy privátot és beszélhetünk.


21/F

2011. jan. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Csak kiváncsiságból, milyen igényeid vannak a férfival kapcsolatban? Írhatsz külső/belső tulajdonságokat is, miket tartasz normálisnak.

Eddig hol "keresgéltél"?

2011. jan. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Kedves 20:39-es válaszoló! (:

Már hogy ne érvényesülhetnél 21 évesen? Te vagy a 17-20(akár 21) évesek célcoportja XD :D egyáltalán nem kéne emiatt feladnod vagy ilyesmi (: hidd el, vannak normális lányok is, akiknek az elvárásai nem a Himaláját verdesik, akiknél nem az a lényeg, milyen puccos helyre tudod őt elvinni vagy hogy mennyire van selyemfiúfejed, mint Justin Biebernek. xD sokan vagyunk akik ezt leszarják (már csak a sok kommentből is leszűrve amiket olvastam)


És kezdem unni, hogy mindig azzal jönnek, hogy annak, hogy a fiúk egyre félénkebbek meg hogy nem mernek odamenni a lányokhoz, annak mind mi vagyunk az oka, mert hogy mi csak nyavalygunk meg letörjük az önbizalmatokat...

ennek nem így kéne lenni, ne általánosítsatok légyszíves. mindig vannak kivételek. :D


a kérdezőnek válaszolva: nem tudni... nincs olyan hely hogy "normálisak", ahova bekopogsz és ezrével találod őket XD hidd el én sem vagyok jó helyzetben :D (azt hiszem, egy lánysulival rosszabbak az arányaim ;) )


a lényeg, hogy nyitott szemmel kell járni ;) :D

sok szerencsét (:

17/l

2011. febr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!