Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudok ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok ismerkedni?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok..normális értékeket vallok, nem számít a pénz, meg hogy kinek milyen autója van, stb. ...egy normális sráccal szeretnék együtt lenni, de egyszerűen nem találok sehol olyan srácot, aki ezt becsüli és nem vág át... hol terem még ilyen srác? légyszi csak normális válaszokat!..és nem ezt az oldalt használom társkeresőnek! :)
2011. jan. 27. 18:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én megbecsülnélek de te idős vagy hozzám :] És sok szerencsét biztos akad még olyan fiú:):) F/16
2011. jan. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
menj ki szüretelni és ami selejtes azt dobd ki xD bocs tudom hogy normális válaszokat kértél de ezt nem hagyhattam ki xD
2011. jan. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tehát neked a külső számít, kizárásos alapon. Akkor találnál normális srácot, ha belső alapján választanál, de hát ez lehetetlen kérés egy lánytól.
2011. jan. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolóhoz szólnék:

Nem tudom, hogy miből szűrted le azt, hogy nekem a külső számít...nem fogok hazudni, természetesen valamilyen szinten számít az is (és ha belegondolsz, akkor rájössz, hogy az álszent aki azt mondja, hogy semennyire sem számít neki a külső!), de nekem pl. fontosabb az, hogy legyen közös témánk, jól érezzük magunkat egymás társaságában, stb... eddig 2 barátom volt, egyik sem volt egy huh de "szép fiú"..de mikor megszerettem őket, akkor úgy éreztem, hogy enyém a világ legjobb pasija...

2011. jan. 27. 19:38
 5/13 anonim ***** válasza:
Abból szűrtem le, h lány vagy, márpedig minden lánynak v a külső, v a pénz a legfontosabb. Na meg ha normális srácokat keresnél, akkor pillanatok alatt találnál.
2011. jan. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nekem elhiheted, keresem őket...és amúgy ez eléggé sztereotíp, nem gondolod?...de mind1...én eléggé ritkán találkozok facér "normális" sráccal..a kapcsolatban lévővel meg nyilván nem kezdek ki..
2011. jan. 27. 19:52
 7/13 R. istván ***** válasza:
29%
NEHÉZ ÜGY. ILYEN KORBAN MINDENKI KI AKARJA ÉLNI MAGÁT.GYŰJTIK A "SKALPOKAT"
2011. jan. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Érdekes, h itt minden lány a normális pasit keresi és senkinek se számít a külső... az életben vhogy mégis az van, h aki csúnya, az lehet akármilyen normális, akkor se kell senkinek.
2011. jan. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

elég egyértelműen leírtam, hogy igen, számít a külső, de nagyon nem ez a legfontosabb!!!! És ha már itt tartunk, ahány ember annyi "szépség-fogalom"....

Úgyhogy szerintem nem kell elbújni az mögé, hogy jajj a lányok csak a pénzes és helyes pasikat keresik...mert nem..ugyanúgy, ahogy én pl. elhiszem, hogy van olyan srác, aki nem a műnőkre bukik...

2011. jan. 27. 20:05
 10/13 anonim ***** válasza:

jaj így ordibáltok egymással..:)

mindenkinek gondolom vannak negatív tapasztalatai.. nézd, vannak olyanok, akiknek számít az h ki van mellette, akkor meg fogja becsülni..

de akik csak ilyen lyukra/faszra járok, azok lehet idővel, vagy talán soha nem fognak magukon kívül mást megbecsülni..


hogy hol tudnál ismerkedni?

sehol-mindenhol.. erre csak egy régebbi kérdésre adott válasszal tudnék pedálozni:


"Kedves kérdező:


a legváratlanabb helyeken lehet összeismerkedni valakivel.. csak magamat hoznám példának és a 3 exbarátnőmet..

1. barátnőm biciklivel elütött és eltört a lábam.. 4 hétig minden nap meglátogatott.. ápolt.. aztán mikor tudtam járni, elhívtam moziba, és ott ... //a többi titok


2. barátnőmhöz gépet mentem szerelni mikor megismerkedünk

aztán gyanusan sokszor romlott el a gépe..:P


3. barátnőmmel meg egy parókián ismerkedtem össze.. tartottuk utána a kapcsolatot és így jöttünk össze


szóval ezzel annyit akartam az értésedre hozni, h nem kell ahhoz társkereső h összegyere valakivel.. mert ezek nem 1-2 hetes kapcsolatok voltak.. "


a helyzetet mindig magának teremti az ember..


20/f


(ui.: írtam privit remélem válaszolsz majd:) )

2011. jan. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!