Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel csillapítsam az iránta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel csillapítsam az iránta érzett hiányt?

Figyelt kérdés

November vége óta beszélgetek egy fiúval...először facebookon, de személyesen is már egyre többször beszélgetünk...minden nap. Kikísér buszhoz, sétálunk...stb.

És azt vettem észre hogy én is tetszek neki, csak nem értem hogy mire vár...hogy miért ilyen lassú?? Még nem volt csók, puszival köszönünk el mindig. És amikor elválunk, annyira hiányzik, hogy alig bírom ki... :( már sokat sírtam emiatt... Mit tegyek hogy könnyebben elviseljem a hiányát, vagy hogy felgyorsítsam a dolgokat?


2011. jan. 27. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok annak a híve, hogy a lány kezdeményezzen, de szerintem a Te esetedben nyugodtan léphetsz..egyik alkalommal, mikor sétáltok, vagy mikor elköszöntök akkor a szájára add a puszit..és attól függően, hogy hogy reagál, lehet csók is a vége :D persze a reakció a kortól is függhet :D Hidd el nekem, hogy nem kísérgetne, ha nem érezne valamit!
2011. jan. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vállad be! Légy konkrét, mond el, mit szeretnél, kérdezd meg, ő mit!!!!!!

Ne ajnározd, ne add ki magad egyből, mert megrettentheted vele, a srácok nem mindig szeretik a nagyon nyomulós csajokat. Viszont azt igen, ha látja, határozott vagy és tudod, mit akarsz. Ha meg ő nem, hát nem, lesz más, ne izgulj!

2011. jan. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszotokat!

Hát...az a baj, hogy nem vagyok az a nagyon nyomulós fajta és nem tudom hogy az adott pillanatban be merném e vállalni azt a szájra puszit...régimódi vagyok, annak örülnék jobban ha ő kezdeményezné a dolgot.

Zsuzsi 0000: konkrétan kérdezzek rá, hogy kit szeretne? És mondjam el, hogy én mit? Nem veszi majd nagyon letámadónak a dolgot?

2011. jan. 27. 17:15
 4/9 A kérdező kommentje:
*nem kit szeretne, hanem mit...bocsi, elírtam...
2011. jan. 27. 17:16
 5/9 anonim ***** válasza:
dehogy, nehogy megkérdezd. Azzal csak elrontod. azt mondtad látod miat akar, biztos félénk nem?
2011. jan. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem is tudom...lehet hogy csak több idő kell neki....én viszont beleőrülök...ezért szeretném ha lenne már valami
2011. jan. 27. 17:30
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egy vagány csajszit mindenkinek szimpi, mondjuk tényleg nem mindegy, hány éves vagy. Letámadás? Az a szájrapuszi, az a letámadás!

Pl. Figyelj, nem vagyok nyomulós fajta! Ne gondolj rosszat rólam, viszont nagyon megkedveltelek, talán már annál többet is érzek irántad, de ez csak akkor derülhet ki, ha továbblépünk. Tetszem neked? Kedvelsz? Szeretnél igazán járni velem? Ha igen, miért nem közeledsz felém ennél jobban?--"--és a válaszától függően, akár meg is csókolhatod! Ha pozitívan válaszol, a hangulat már meg van alapozva a csókhoz! Ha meg valami gondja van, simán meg tudjáok beszélni. Az nem baj, ha látszik rajtad, hogy iszonyú zavarban vagy!!!!! Az nagyon édi, és mégis láthatja, hogy ennek ellenére bevállaltad, hogy megkérdezed. Ha nem érti, akkor buta, de biztos nem az.Ha annyira félénk, hogy ezzel elriasztod, akkor nagyon "furcsa" felfogása lehet az életről.

Másik verzió, ami régen és most is be szokott jönni: Kérdeztetd meg egy barátoddal! Nagyon gyerekes, de, ha félsz, hát ez van. (lehetőleg egy csúnya barátnőddel kérdeztesd meg, nehogy bejöjjön a fiúnak a laza, határozott, és csini barátnőd, volt már ilyen példa!!!)

Amúgy tényleg, hány évesek vagytok?

2011. jan. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok...még ő is...de idősebb nálam :))
2011. jan. 28. 19:17
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Nagyon sokat segítesz ezzel! :))

Egyébként azon gondolkozok, hogy várok még egy kicsit...egyik barátnőm azt mondta, hogy ezt az időszakot is ki kell élvezni...egyeseknél viszont lehet hogy hosszabb...szóval megpróbálkozok a türelemmel, és remélem azért nem kell sokat várnom...:((

2011. jan. 28. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!