Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért jár minden lány nála...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jár minden lány nála idősebb pasival?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 12:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Érettség szempontjából a lányok az idősebb pasikkal vannak egy szinten. (vannak kivételek)
2011. jan. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ez az altalanos... de en kivetel vagyok:D


amugy valasz: nem tudom:P

2011. jan. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

az én pasim 7 hónappal fiatalabb nálam:DD

és több hasonló helyzetet ismerek szóval amit írtál, az nem 100%-os (:

2011. jan. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
csomó csajt ismerek, akinek a pasija egy évvel fiatalabb
2011. jan. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Mert ez a hagyomány.

Azért alakult ki, mert régen a nők nem dolgoztak (csak otthon), ezért olyan férfihez mentek hozzá, aki már bizonyította, hogy tud pénzt keresni.

Régebben még az is feltétel volt, hogy katonaviselt legyen az illető, ne később hagyja egyedül az asszonyt a gyerekkel. Ehhez meg kellett egy bizonyos kor.

A lányokat meg ugye igyekeztek mielőbb elpaterolni otthonról, mert a 24 éves már vénlány volt, szégyen a családnak.

2011. jan. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

1 ezt hívják úgy hogy akkor is hazudik, mikor kérdez. nem igaz, de arányaiban igen sokan az idősebbeket választják (vagy azok őket inkább)

2/a a férfi akkor is szereti a friss húst, ha már öreg, és mivel régen a férfi volt az úr, 60 évesen is lehetett 15 éves "szolgálólányod". ma ez az elfogadott, hogy a férfi idősebb

2/b a nők hamarabb öregszenek testileg

3 a nők érzelmileg "érettebbek" de szellemileg és szexuálisan a férfiak "előrébb járnak". a többség.


12:51 24 már bőven vénlány volt, 18nál már általában szültek

2011. jan. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
5%
csak imádják ,ha a szűk puncijukban a nagy bunkó már a garatüreget súrolja...
2011. jan. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
13:12 Nem nem ezt hívják úgy, hogy akkor is hazudik ha kérdez. Ezt ki kérem magamnak. Én nem szoktam hazudni. Az én ismerőseimnél ez így van, azért gondoltam, hogy másoknál is. Azért ezt nem vártam volna.
2011. jan. 27. 13:37
 9/14 anonim válasza:
33%

mert az idősebbnek (mondjuk 5-7 évvel idősebb)van pénze amit ránk költhet és tanulni is lehet tőlük. ki akarna egy 17 éves kis semmivel szerencsétlenkedni?

16L

2011. jan. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát általában 2 csoportra bonthatók az ilyen lányok:


1. Tinip*csák, akik így villoghatnak a barátnők előtt, hogy milyen nagylányok, és ettől felnőttnek képzelhetik magukat.

2. Normális, korosztályuknál komolyabb, érettebb lányok, akik tényleg a normálisabb, néhány évvel idősebb korosztállyal vannak egy szinten.

2011. jan. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!