Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség, tanácsot szeretnék....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, tanácsot szeretnék. Megéri várni vagy sem?

Figyelt kérdés

Egy nagy problémám van (ritkán kerülök ilyen helyzetben...de most pont sikerült benéznem a helyzetet).

Három hete ismertem meg a pasit (8 évvel idősebb nálam). Már mikor először megláttam rázott tőle a hideg (de persze jó értelemben vett bizsergés), ő állandóan jött velem beszélgetni, stb.. Apróbb dolgokat már kaptam tőle. Közös érdeklődési körünk van, ezért is tudtunk összefutni.

Nekem akkor még volt párom, azóta már nincs, és ő elkezdett még jobban próbálkozni nálam. Amíg volt barátom csak hétvégén láttam ott ahol megismerkedtünk, azóta már találkoztunk csak úgy kettecskén. Sokat beszélgettünk az első alkalommal, mielőtt elcsattant a csók, de sajnos az is kiderült róla, hogy van valakije (állítása szerint sajnos). Viszont én most nem tudok kiigazodni. Nem tudom milyen a viszonyuk, azt sem, hogy mennyi ideje vannak együtt (nem erről beszélgettünk). Mindennap találkozunk lopott órákra, de van, hogy nap közben is percekre. Mikor együtt vagyunk, van hogy csak ölel magához, csak simogat. Egyáltalán nem nyomul... figyelmes velem.

szerintetek? Érdemes rá várnom esetleg lehet ebből még valami? Vagy felejtős a téma.. ?

Másodhegedűs nem szeretnék lenni, nem is voltam. Legjobban azt szeretném ha az egész ember az enyém lenne.. de nem kérdezek a párjáról semmit, nem akarom, hogy azt higyje, rámászok, belemászok az életébe.

köszi előre is


2011. jan. 26. 23:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Akartam írni, hogy apróbb meglepetéseket kaptam tőle már
2011. jan. 26. 23:07
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha dobni akarta volna a barátnőjét miattad, már réges rég megtette volna. :)
2011. jan. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megölelni sem kellene, amíg csak titokban teheted. Előbb szakítson szépen.
2011. jan. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azt mondjátok? :S Gondoltam, hogy ez lesz a válasz.. és tudom, hogy igazatok van.. :(

Utólag már hülyén is érzem magam, hogy egyáltalán belementem ebbe a játékba.. De megőrülök érte.. :S Nah.. ez így akkor gáz

2011. jan. 27. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!