Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak azok a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak azok a lányok találnak meg, akik nem érdekelnek? 21/F

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben többször is lett volna lehetőségem arra, hogy barátnőm legyen, de ezen alkalmakkor mindig olyan lányhoz volt szerencsém, akik vmilyen oknál fogva nem jöttek be nekem. Ráadásul levakarhatatlanul nyomulnak. Miért lehet ez? Sosem találkozom olyan lánnyal, aki tetszene.:( Így inkább úgy döntöttem, hogy nem is nyitok senki felé sem hisz rájöttem, hogy mindenkiben találnék vmi hibát(kevés kivételtől eltekintve). Pedig már jóideje nincs barátnőm......
2011. jan. 26. 20:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az utolsó hozzászólásban volt egy adag szándékos provokáció.

Korodból adódik, hogy túl nagyon a lány külsejével kapcsolatos elvárásaid. Most olyan lányokra is rámozdulok, akiket 10 éve elzavartam volna. Nem lettem igénytelenebb, csak más szépséget látok meg. Fontosabb egy kedves mosoly, mint a barátaim irigy pillantásai.

2011. jan. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
13:42-es írja a frankót.......
2011. jan. 27. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!