Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik nekem egy lány.1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy lány.1 osztályba járunk már 3 éve. Hogy adjam a tudtára hogy szeretem? 14F vagyok, ő meg 14L

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 19:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt inkább ne csináld. Ez akkor jó, ha szakítottatok, nagyon ki vagy és nem tudod, hogy mit csinálj és valaki más küldi el a linket a lánynak. Egyébként, ne. tedd
2011. jan. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Ok,köszi!!Tehát akkor inkább egy olyan pillanatban mondjam meg neki?
2011. jan. 26. 20:28
 13/20 anonim ***** válasza:

Annyira ismered, hogy már szereted is? Én is megakartam kapni a csajokat az osztályban, de valahogy egyikbe sem estem bele. Mindegy.


Az egyenes értelmes beszédet mindig helyezd előtérbe ha csajról van szó! Így működik ez!

2011. jan. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Te figy,mi a neved? Csak mert ismerős a helyzet. oO
2011. jan. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Szerintem ne valld be neki, hogy szerelmes vagy. A szerelemi vallomás először a férfi dolga, és csak utána, ha a nő is úgy érzi, akkor mondhatja. Szerintem mosolyogj rá többet.. piszkálódj, ha olyan szituáció van, simogasd meg.. vagy nyomj az arcára egy puszit.. De szerelmet NE vallj neki!
2011. jan. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

Jajj bocsi:D Az előbb elnéztem.. azt hittem lány vagy:P

Akkor se vallj még neki szerelemet, amíg nem vagytok együtt.. De mindenképp mondd el neki, hogy tetszik neked:) Először talán csak dícsérgesd, hogy milyen csinos, jól néz ki stb.. aztán bevallhatod hogy tetszik is neked:)

Hajrááááá!:)

2011. jan. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Hívd el randira. Egy nyugis helyen mond el Neki mit érzel iránta. :)


Sok sikert! :)

2011. jan. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Aki mer az nyer! Nekem is ugyan ez a helyzet volt- 1.-töl egy osztályba jártunk- vettem egy nagy levegőt, mikor egyedül volt oda mentem aztán elmondtam hogy mit érzek- egy kicsit gondolkodott majd azt mondta hogy jó :))) aztán beszélgettünk kb. egy órát

Sok szerencsét!

2011. jan. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

:))) nekem ugyanez volt, csak én voltam a lány szereplő! :) jó barátom volt a fiú, és kiderült, hogy többet érez irántam puszta barátságnál... nagyon aranyos volt, sokat beszélgettünk, és rájöttem, hogy igazából én is mindvégig többet éreztem iránta barátságnál, és ez végre kijöhetett belőlem :) randiztunk párszor, összejöttünk és még mindig együtt vagyunk :)

úgyhogy hajrá :) de ha esetleg neked most nem így alakul, ne kezdj el hisztizni, próbáld megnyugtatni magad, hogy ennek most így kellett lennie. jön majd más :) vagy összejöttök ezzel a lánnyal, csak éppen nem most, hanem pár év múlva. de sok sikert kívánok! :))

19/L

2011. jan. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
nyúlj a nadrágjába, nézd meg, hogy gerjed-e rád. dicsekedj, hogy még nem szőrös a kukid és ha bekapja nem lesz szőrszál a szájában, jah és, hogy még van esély rá, hogy nőjjön. Ügyes légy!
2011. jan. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!