Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebből lehet valami, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet valami, vagy nincs rá sok esély? (fontos,17/L)

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot. Élőben ismerkedtünk meg sokat beszélgettünk,közölte h szeretne többet,tetszek neki stb.

Felvett msn-re,ott viszont elég erőltetetten beszélgettünk..2 alkalomig ez így ment,aztán utána nem is keresett...1x ráírtam,szintén nem tudtunk normálisan beszélni..Mostanában is ráírtam utoljára,most tudtunk rendesen beszélgetni,aranyos volt,elköszönésnél szivecskét küldött stb,nem úgy köszönt el mint eddig(oké ez semmit se jelent,de mégis jól esett).

Utálok msn-en ismerkedni..De találkozni én nem hívom el.

Viszont fent volt msn-en,és nem írt rám(bár nem sokáig volt fent).

Ha nem írt,akkor mégse tetszek neki annyira...?

Szerintetek ebből még lehetne több is ?

(Bocsi ha hülye kérdés,parázós típus vagyok...:))


2011. jan. 26. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet h fél találkozni veled ha nagyon tetszik a srác hívd el te valahova vagy csak dobj fel valami témát mondjuk a mozival kapcsolatban.
2011. jan. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ismered azt a filmet, hogy "Nem kellesz eléggé"? Ha nem nézd meg, mert itt most erről van szó sajnos:( Tudom, mert jártam már hasonlóképp.

Bár azt is tudom, ilyenkor az ember úgyis csak a saját feje után megy, én is azt tettem:)

2011. jan. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!