Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kudarcra van az egész ítélve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kudarcra van az egész ítélve, vagy csak sokat bénáztunk?

Figyelt kérdés

Ma voltam egy sráccal az első randin, kb a randi "közepéig" minden rendben volt, de utána..Először én elestem egy kis jégdarabon, utána csók közben anniyra fáztunk, hogy remegtünk és ráharapott a nyelvemre(persze csak kicsit)..

Szerintetek hagyjuk az egészet? Vagy ne?


2011. jan. 25. 12:27
1 2
 11/12 anonim válasza:
ne aggódj nekem is így kezdődött csak mi összefejeltünk baromi vicces volt:DXDDDDDDDDD
2011. jan. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
44%

14:46 vagyok


21:11 sajnos igazat kell adnom, csak abba is gondolj bele, hogy senki sem neveli az ilyen lányokat, és ha már belekezdtek, érdemes megpróbálni. természetesen sürgős agyi helyrerakásra lenne szükség, és előre lehet sajnálni a srácot, de valahol ő is megérdemli, ha egy ilyen lánnyal jött össze. valószínűleg mindketten gyerekek még

2011. jan. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!