Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha szusizni hívott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szusizni hívott egy fiu, de nem szeretem a szusit?

Figyelt kérdés

Szóval nem szeretném megsérteni, hogy máshova menjünk. Egyszer próbáltam a szusit akkor nem jött be, és azt hiszem egy falat után nem is ettem többet. De mit tegyek ha nem fogom tudni megenni?


Köszi a választ:)


2011. jan. 25. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy azzal megsértetted volna, ha mondod neki, hogy nem szereted. Szerintem nem vágta volna földhöz, hisz biztos van olyan kaja, amit ő utál.

Így, hogy már igent mondtál a szusi-randira, így már neccesebb, de még mindig helyrehozható. Szerintem egyszerűen kérdezd meg, hogy mi lenne, ha máshova mennétek kajálni..biztos erre megkérdezi, hogy miért...mire te mondhatod, hogy tudsz egy jobb helyet, és ott jobb is a kaja, mert te nagyon nem vagy oda a szusiért. Biztos bele megy, és nem fog haragudni érte.

2011. jan. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kommunikáció öcsém...! :) Milyen kapcsolat lesz ez, ha még ezt sem mered, tudod vele megbeszélni?

Különben sushi, vagy szusi bárokban lehet enni mást is. :P

2011. jan. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha azt nem mered már most megmondani, hogy nem bírod a szusit, akkor később mi lesz?:D legyél bátor:

-figyu...egyszer ettem már ilyet, és a gyomrom körhintát járt tőle, szóval nem váltanék rá még egy jegyet, szóval ha nem haragszol, nagyon szívesen eszem veled, valami mást :D

2011. jan. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hehe:) Köszi a választ! Igazatok van, majd megmondom neki, hogy mást együnk:)
2011. jan. 25. 10:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy szusibárban millió dolgot ehetsz, nem csak szusit.
2011. jan. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Add át nekem a pasit, én szeretem a sushit.

25 N

2011. jan. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hehe :P

összeillenétek:P

2011. jan. 25. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!