Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Szeretem!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szeretem!

Figyelt kérdés
szerelmes lettem egy fiúba és nagyon tetszik nekem, de nem merem megcsókolni ő megakar de én nem merem megtenni félek de nem tudom h mitől?!!!mit csináljak v.ki segítsen!
2011. jan. 24. 18:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Amíg egy pici félelem is van benned, ne csinálj semmit!!!!
2011. jan. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de megszeretném tenni!!de nem tudom rávenni magamat!
2011. jan. 24. 18:07
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod magad rávenni, akkor ne tedd meg! Csak akkor tegyél meg bármit is, ha 100%-ig akarod!!!! Első voltam.
2011. jan. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszi a választ!de én ugy gondolom h megszeretném tenni de amikor oda kerül a sor akkor megijedek!
2011. jan. 24. 18:20
 5/14 anonim ***** válasza:
Még mindig az első vagyok. Pont azért ne tedd meg, mert van benned félelem, még ha csak egy pici is!!! Hidd el, jót akarok Neked!!!! Minden elképzelhető jót kívánok!!!
2011. jan. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Jársz azzal a fiúval? Ha igen, mióta?
2011. jan. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszodat:D

15 vagyok és még nem járunk!mivel szerintem h azt mondjuk h járunk csokolozni is kéne!

2011. jan. 24. 19:03
 8/14 anonim ***** válasza:
Nahát úgy aztán végképp ne csókold meg ha nem is jártok! Ilyen "kis" korban csak úgy össze-vissza csókolózni elég siralmas dolog. Amíg min. 1 hétig nem jártok addig eszedbe se jusson. Mert azt fogja hinni hogy könnyűvérű vagy. És bármit megkaphat tőled. Min. 1 hét de a 2 jobb lenne. :)
2011. jan. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
de csak utána járhatunk hamár megcsokoltuk egymást!most ha járunk attól mit tudunk csinálni ha nem csokolozunk??
2011. jan. 24. 19:39
 10/14 anonim ***** válasza:
Ezt ki mondja hogy a járás CSAK a csók UTÁN jöhet??? :O
2011. jan. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!