Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gyakori, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy a pasik hazugsággal koptatnak le egy lányt? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác akinek elmondtam, hogy tetszik, de ő elküldött, mert neki más tetszik, aztán még írtam neki e-mailt is, de ő újra elküldött, hogy jár valakivel, aztán később mondta, hogy igazából csak összejárnak, alakul a kapcsolat, de azóta már 1,5 hónap eltelt, és nincs barátnője.
2011. jan. 24. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Az esetek 95%-ban. Nagyon ritka, hogy valakinek a szemébe mondják, hogy rondának tartják vagy nem is tudják, hogy miért, de valahogy nem kedvelik.
2011. jan. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát én meg teljes szivemből megvetem a pasit/lányt, ha egyik fél sem engedi eljutni odáig a dolgot, hogy normálisan lerendezzék. Engem is igy zavartak el, csak annyit kellett volna mondani hogy "bocs de nem, még szabadság kell". Amikor iwiwen rámirtak csajok, mindegyiket el tudtam rendezni, tehát nem úgy hogy nem válaszoltam!
2011. jan. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az esetek 100%-ban
2011. jan. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pontosan. Ha lekoptat, nagy százalékban, szinte mindig valami hazugsággal... gyávák a pasik sajnos. :/
2011. jan. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok... nekem volt olyan, hogy el is hívott randira, aztán nem jelentkezett, nem válaszolt, majd 1 hát után megint randit kért, megint eltűnt... közben meg buliban ha találkoztunk, vég velem volt... utána meg semmi. Az ilyennek csak szórakozni kell az ember. Ha nem ír magától, ha nem keres magától, ha nem elég buzgó, az azt jelenti, hogy nem kellesz neki eléggé. A barátomnál láttam ezt nem sokadjára... ő mindig megkeresett, mindig betartotta a "majd hívlak" igéreteit, mindig minden úgy volt, ahogy megígérte, mindig keres magától, sosem kellett nekem kezdeményezni. Persze hónapok után már én is keresem őt, de az elején csakis ő kezdeményezett.
2011. jan. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!