Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most ez normális amit csinálok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez normális amit csinálok?

Figyelt kérdés

Halálosan beleszeretek egy fiúba... És egészen addig csak rá tudok gondolni, amíg kiderül, hogy bejövök neki... Onnéttól kezdve már nem érdekel...

Nem volt még párkapcsolatom... Lehet hogy ez a baj?

15/L


2011. jan. 23. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

ez is fontos tényező lehet, de nem vagyunk pszichológusok

azért próbáld meg

2011. jan. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
lehet nem is lesz egy darabig...
2011. jan. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg inkabb az van, hogy nekunk addig erdekes valaki amig nem kapjuk meg...ha meg mar megkaptuk azt a valakit akkor meg mar nem olyan ''izgi'' a dolog mint azelott es ezert erezzuk ugy, hogy mar nem is erdekel...!!!

De ha majd eljon az igazi akkor azt sosem unod meg....:-)))

2011. jan. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgyanígy szoktam lenni, csak én fiú vagyok, megtetszik egy csaj, beleesek, néha azon kapom magam hogy csak nézek ki a fejemből és azon gondolkozom, hogy milyen lenne vele kettesben (nem szexre gondolok kivételesen), görcsbe rándul a hasam ha arra gondolok, hogy kiöntöm neki a szívem és beszélek neki az érzéseimről. Aztán ha elhívom, és elmondom neki, és összejövünk, akkor nicns semmi, nem érzem azt a vágyakozást amit elötte, semmi remegő láb vagy hasonlók, ha szétmegyünk akkor viszont marhára hiányzik. Ha meg már az elején elutasít akkor jön a következő lány. Na ez is jó :)
2011. jan. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, amiatt van :) akkor ra fogsz jonni hogy a "beleszeretek" meg az "erdekel, bejon, felkelti a fantaziamat" erzes nagysagrendekkel kulonbozik. Elobbi javara )
2011. jan. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!