Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdeményezzek nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek nála?

Figyelt kérdés
Van egy lány 14 éves egy buszon járunk de mindig a barátnőjével van megkerestem facebookon és most az a baj hogy nem tudom mit írjak neki. Ti mit írnátok neki?
2011. jan. 23. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Jaj. Ne már a fészbukon... Szedd össze magad és menj oda hozzá a buszon.
2011. jan. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt hogy helló, majd a buszon beszélniszeretnék veled :))
2011. jan. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt hogy helló, majd a buszon beszélni szeretnék veled :))
2011. jan. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
azt írd meg neki hogy már egy level 70es paladin vagy! Ha ettől nem esik a karjaidba akkor semmitől.
2011. jan. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utoló xDxDxD

Wow mindenek felett mi?:P

Amugy, cinkes ilyen csajhoz közeledni. Mondanám hogy várj, legyél türelemmel de nemhiszem hogy elfogadnád ezt a tanácsot. A sors majd megfog ismertetni vele. Velem is ezvolt. Nagyon finom pipi de esélytelen volt közeledni hozzá. Alkalmam se volt. Majd iskolai rendezveny szerezo lettem és véletlenemre vele kellett dolgozzak. Amig össze nem jöttunk eltelt 4 honap, addig csak a nyálam folyt utána:D:D Naz sok sikert;)

2011. jan. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok a kocka! Lok tar!
2011. jan. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!