Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdeményezzek nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek nála?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel szilveszterkor beszéltem kb. 2 órát. Nagyon egy hullámhosszon vagyunk sok mindenben azonos a gondolkodásunk. Ő és én is egy kapcsolaton vagyunk túl és megegyeztünk abban hogy hogy nehéz új párt találni normálisat persze. Szerintem bejöttem neki mert a barátnőit is otthagyta miattam és inkább velem beszélgetett. A gond az hogy nemtom mit csináljak. Ő egy kb. 50 km-re lévő városban van gyakorlaton és nem nagyon tudom mikor van itthon. Nem tudom hogyan közeledjek hozzá pedig úgy érzem kölcsönös a vonzalom. Vegyem fel Msn-re? Nem túl snassz? Tanácsokat kérnék.
2011. jan. 9. 02:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Hívd fel telefonon,ne msn-ez.Aztán megbeszélsz egy randit.

Kb ennyi.Az msn a csajoknak van,hogy kidumáljanak minket,hagyd is meg nekik,ne add ki magad rajta linkre.Férfi nem használ ilyesmit.

2011. jan. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem szólítsd meg és keress közös témát egy lány nagyon szereti, ha a fiú szólal meg előbb és tud közös témát találni!
2011. jan. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de a fiú is zsereti ha a lány szólal meg elsőnek és tud témát ajánlani, de mindegy. Én pseciel megvárnám, amíg ő lép, már csak azért is, hogy kiderüljön később mire lehet számítani nála.
2011. jan. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!