Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet egy 17 éves fiú és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet egy 17 éves fiú és egy 19 és fél éves lány között? Szerintetek ennek van jövője?

Figyelt kérdés
egy barátnőm megismert egy ilyen fiatal fiút, és teljesen oda van érte, szerintem viszont ennek a kapcsolatnak nincs sok jövője, hisz a srác még gyerek...vélemények, tapasztalatok?
2011. jan. 23. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy 19 éves lány lehet ugyanúgy gyerek. Attól függetlenül szerintem ne te döntsd el, hogy van-e jövője a kapcsolatuknak.
2011. jan. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem eldöntöm, és a barátnőmnek nem is mondtam, csak így gondolom. érdekel, h van-e alapja az elképzelésemnek, h mások is így gondolják-e
2011. jan. 23. 13:44
 3/5 anonim ***** válasza:
mér lenne gyerek ? a két év olyan nagy korkülönbség ? aztán majd a 22 meg a 20 is olyan nagy korkülönbség lesz ha együtt lesznek még ?
2011. jan. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vagy a 88 és 86 :D
2011. jan. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem mamám 64, papám 60, mégis 40éve együtt vannak :-D
2011. jan. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!