Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyennek kéne lennem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek kéne lennem hogy felkeltsem a lányok figyelmét?

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok. 3 éve sportolok és lefogytam 16 kg-t. Azóta tartom a súlyt és nem igazán megy tovább a fogyás. Jó alkatom van csak egy picit kiemelkedő a fenekem. Gyúrok meg midnen tehát izmos is vagyok de azért gagyibb ruhákban szarul áll. És nemtom, belsőre nem vagyok egy partiarc. Szeretem az embereket, a házibulikat de nem a diszkókat. Szeretek otthon is lenni de sétálni is vagy valami programot. Mit kéne tennem ahhoz, vagy milyennek kéne lennem hogy felkeltsem a figyelmet? Tényleg az a jó ha paraszt vagyok velük? Meg flegma? Ja és 170 cm magas vagyok és 68 kg.
2011. jan. 22. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:

"Tényleg az a jó ha paraszt vagyok velük? Meg flegma? "


Ez nem szimplán jó lenne, hanem tökéletes. A Nök perverzek, élvezi ka megalázást.

2011!

2011. jan. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Helo!


Egyszerűen legyél kedves. :)

Kezdeményezz gyakran beszélgetéseket,ha valaki olyan van a környezetedben,akit már régebb óta ismersz,akkor kérdezd meg tőle,hogy mi a helyzet,hogy van..stb. Mosolyogj sokat,legyél jófej,segítőkész,megértő.

A parasztkodást,és az éretlen viselkedést meg szvsz felejtsd el,arra csak az éretlen kis idióta pi**ák tapadnak. Értelmes lányt nem fogsz így találni és eltaszítod magadtól őket.

Ami még fontos,hogy ezt nem szabad erőltetni,csak úgy módjával :D

Tehát ne az legyen,hogy állandóan rajtad van az az erőltetett vigyor,meg kedvesség.

2011. jan. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem az a jó ha paraszt vagy,hanem ha vannak saját értékeid.Mit is értek ezalatt?Azt hogy ne értékeld túl sokra a csajokat(nem is kell őket lenézni)de nem kell ilyen szöveget használnod hogy meghívhatlak 1italra?tudják hogy vmit vársz cserébe,italt megisszák aztán lelépnek.Nem kell mondani hogy milyen jó csaj,meg hogy szépek a szemei stb.1igazán szép nő ezt megkapja a postástól,hentestől,virágárustúl stb.Olyat emelj ki bennük amiért vmi erőfeszítést is tenniük kellett pl:milyen jól megy az öve színe a cipőjéhez.:D De fontos hogy pimasz is legyél és vicces.)Minél szebb a csaj annál jobb ha pimasz vagy és vicces,én egyszer elmondtam a csajnak hogy karikásak a szemei,de tökre bejönnek a karikás szemű csajok:D,mosoly,majd Ott hagytam.Utána ő szólított le!:DDe a legfontosabb hogy minél több csajt szólíts le,mert akkor fogsz igazán tanulni.Na mind1,sok sikert!:D

22F

2011. jan. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nehogy tovább merj fogyni :)

szerintem nagyon jó ha a fiúnak van egy kis hasa :) ha fullosra ki lenne gyúrva még lehet elszégyelleném magam hogy nem olyana z alakom mint némelyik modellnek :D Rengeteg csaj vágyik ilyen fiúra aki nem diszkópatkány :)

CSAAAK ÍÍÍGY TOVÁÁÁBBB :D

15/L

2011. jan. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fogyásról csak annyit, hogy csökkenő hozadék elve alapján minél többet fogysz annál nehezebb leadni a további kilókat. iktass be a gyúrás mellé reggelente vagy edzés után egy kis futást, és igazából mint a legtöbb dologban itt is érvényesül a minőség a mennyiség felett elve (szóval pl. ne trappolj egy órát a futógépen, gondolom amúgy se vagy oda a futásért mert akkor nem ilyen segged lenne, hanem pattanj fel a futógépre és nyomass egy 15-20 percet, olyan tempóval ami nem kényelmes, hanem már pusholnod kell magadat, hogy tartani bírd) főleg ha a fogyás a cél a zsírégető metabolizmus akkor a legintenzívebb és még az edzés után is órákon át tart, míg egy laza 40-45 perces cardionál csak addig égeted a kalóriákat amíg nyomod.
2011. jan. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja és csatlakozni tudok ahhoz amit "22:44" mondott. Semmiképp se legyél bunkó az egy normális csajnak se jön be, de a pimasz és vicces stílus annál inkább, magabiztos vagy humoros, nem lehet baj. Másik pedig hogy ne emeld piedesztálra a csajt, nem a szponzora akarsz lenni, hanem megismerni, ne tegyél semmi olyat amit nem tennél meg akkor, ha valójában nem egy jó csaj lenne, hanem csak egy random haver aki olyasmit kér amit már csicskáztatásnak érzel tudj nemet mondani nekik, ez választ el a többi nyálcsorgató talpnyalótól akik mindenre csak helyeselnek nekik és üres bókokkal árasztják el őket, egy alamizsna pusziért vagy ölelésért. Nőnek férfi kell, férfinek pedig nő, ne érezd folyton azt, hogy te vagy a kiszolgáltatott és ők tesznek neked szívességet azáltal, hogy leállnak veled, nekik is ugyanúgy szükségük van rád, minden fejben dől el. Add önmagad ne akarj mást adni, mert a csajok sokkal kifinomultabb érzelmi intelligenciával rendelkeznek nálunk és átlátnak a szitán és előbb utóbb kiderül a cink és abból semmi jó nem sül ki, ki akarna egy színlelésből fogant kapcsolatban élni? Téged is felemésztene ha maszk mögött kellene élned. Kezdetnek ennyi ;)


22/F

2011. jan. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Eddig mi volt a baj? Amíg nem mész oda egy csajhoz, akinek talán megtetszettél addig nem fogsz elérni semmit, akárhogy kelted a figyelmet és akárhány lánynak tetszel meg.
2011. jan. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Legyél jóképű és/vagy gazdag, más nem számít! Mondjuk 170 cm magassággal elég korlátozottak a lehetőségeid, tom mert én is annyi vok :(
2011. jan. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Renton:


Szeretek futni. Csak nem futottam eddig túl sokat de nemrég a 3 év alatt sokat futottam. Szeretem. :) De köszönöm mindenkinek a tippeket.

2011. jan. 23. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!