Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem jön össze?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze?

Figyelt kérdés

Szép vagyok, sokak szerint csinos is, vagyok bár kicsit telt alakom van, nagyon jó stílusérzékem van, jól öltözködök, nagyon igényes vagyok a külsőmre nézve. Nem vagyok buta, sem plázacica, értelmes vagyok és kedves is.


Akkor mégis miért taszítom a pasikat?! :S


16l


2011. jan. 22. 21:36
1 2
 1/11 andoryy ***** válasza:
Lehet hogy túlságosan szerény vagy emiatt a srácok inkább nem erőltetik a dolgot..
2011. jan. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tudod, velem is ez a helyzet, bár én még csak 14 vagyok, lehet, hogy az nem ugyanaz! Nekem az mondták, hogy fiatal vagyok még, majd eljön az én időm is, legyek türelmes, ne törődjek azzal, hogy még nincs pasim, majd egyszer csak elém toppan váratlanul az igazi stb...és én is ezt tanácsolnám neked, hogy ne foglalkoztasson a dolog, majd össze fog jönni, és kitudja, lehet, hogy épp holnap vagy akár holnap után találkozol egy helyes pasival! Hidd el! Sok szerencsét!!! :D :)))
2011. jan. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

ha arra célzol nem vagyok egoista ;)

épp ellenkezőleg...

2011. jan. 22. 21:47
 4/11 anonim ***** válasza:

"Szép vagyok, sokak szerint csinos is, vagyok bár kicsit telt alakom van, nagyon jó stílusérzékem van, jól öltözködök, nagyon igényes vagyok a külsőmre nézve. Nem vagyok buta, sem plázacica, értelmes vagyok és kedves is.

"

Egoista vagy!

2011. jan. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

hát én úgy gondolom, hogy csak úgy nemfog valaki betoppani az életembe, hanem változtatnom kéne valamin hozzá...csak tudnám mit?!

egyébként az én időm az már eljött régebben, csak amilyen hirtelen jött, olyan hirtelen is távozott...azok a régi szépidők :( bár az is igaz, hogy akkor vékonyabb voltam, lehet, hogy ez a pár plussz kiló a hibás :/

2011. jan. 22. 21:50
 6/11 A kérdező kommentje:
ez nem egoizmus, csak elhiszem annak a sok embernek akikről tudom, hogy őszinték...
2011. jan. 22. 21:52
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez nem feltétlenül egoizmus, de ha érzékeltetni akarja, hogy milyen a helyzet, nem írhatja azt, hogy "csúnya vagyok, semmihez sem értek, de szerény vagyok...", mert valószínűleg nem ez van.


A kérdésre válaszolva egyetértek azzal, hogy csak várni tudsz, mert biztos jön majd valaki, akinek tetszel. Amúgy ezt nekem is mondták, hogy lehet, hogy azért taszítom a pasikat, mert nagyon szeretném, ha valaki szeretne. És görcsösen szeretnk valakit találni. És ezt megérzik. Szerintem veled is ez lehet a probléma. Kicsit el kell lazulni, és nem kell, hogy mindíg azon agyalj, hogy nincs pasid. Előbb-utóbb úgyis lesz. :)


18/L

2011. jan. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát az meg lehet...csak nehéz másra gondolni, mikor körülöttem mindenki kapcsolatban van és éjjel nappal azt kell néznem ahogy egymást falják...
2011. jan. 22. 22:02
 9/11 anonim ***** válasza:

szerintem ne aggódj 16 évesen még bőven van időd nem úgy mint nekem (de át tudom érezni a helyzeted)

21/L

2011. jan. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Túl fiatal vagy ahoz hogy ilyen dolgokon rágódj!!!!!

Én már csak tudom! 20L

2011. jan. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!