Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy értette ezt? Én egyáltalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értette ezt? Én egyáltalán nem ilyen vagyok.

Figyelt kérdés
Van fb-on egy alkalmazás ez az Igen vagy nem és ott egy fiú barátom arra a kérdésre felelt hogy én megtennék e bármit azért amit akarok? és azt válaszolta hogy igen és ezt most nem értem mert neki a barátja tetszett nagyon és nem kaptam meg. és nekem most a barátnőm tetszik neki és szerintem összefognak jönni szóval tényleg csak barátok vagyunk csak ezt nem értettem mire mondja. ez rossz dolog ha ilyet mond? vagy egyáltalán az hogy én megteszek mindent azért hogy megkaphassam amit akarok? lécci normális válaszokat. :)
2011. jan. 22. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a facebook...-.-"
2011. jan. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ő valószínűleg huszadennyit sem gondolkodott a válaszon, mint most te. Valami olyasmire gondolhatott, hogy kitartó vagy, céltudatos, eltökélt. Ha nem nagyon kedvelne téged, jelenthetné ez a válasz, hogy gátlástalannak tart, de mivel barátok vagytok, aligha. Amúgy meg nyugodtan kérdezd meg tőle, hogy mire gondolt, nincs ebben semmi ciki.


Az ilyen Facebook-alkalmazások nem éppen árnyalt, jól kidolgozott pszichológiai tesztek, mint az az idézett kérdésből is kitűnik. Nem érdemes ennyit töprengeni rajtuk.

2011. jan. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!