Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy értette a helyest?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értette a helyest?

Figyelt kérdés

hugom mutatott képet a barátnöinek a családról és az egyik barátnöje azt mondta az egyik képemre? hogy helyes vagyok. Én is láttam már képet a lányról, nekem bejön már csak az a kérdéses, hogy a helyest, hogy értette?

16/f a lány 14/l


2010. szept. 8. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a helyes egyértelműen azt jelenti, hogy jól nézel ki :"D másra nem nagyon tudok gondolni...
2010. szept. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jaja, bejössz neki.
2010. szept. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, akkor már csak rajtam áll az egész :D
2010. szept. 8. 21:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztem bejössz neki. Ha nem lennél az esete, csak a húgod nem akarná megbántani, akkor az "aranyos" szót használta volna.
2010. szept. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ez az aranyossal túlságosan nagy általánosítás.

akkor a barátnőm engem nem is szeret, mert mikor először véleményt mondott rólam azt mondta hogy aranyos?!

szerintem ha nem jönnél be neki egyszerűen nem mond semmit sem rád. miért sértő ha mutatnak egy képet a családról és annyit mondok hogy szép a család így együtt blabla? nem kell egyesével jellemzést adni így hogy jajdeszép anyud deblabla apud és így tovább. szerintem. :)

bocsi a lehurrogásért és a helyesírásí hibákért amennyiben vannak csak siettem.

2010. szept. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!