Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kávézón, és mozin kívűl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kávézón, és mozin kívűl milyen jó helyeket tudtok ajánlani első randira?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:

R.

igaz h most tél van, de egy meghitt, szép, nyugodt helyen sétálgatni, kettesben:)

2011. jan. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
BP?
2011. jan. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mozinál rosszabb hely nincs első randira..
2011. jan. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor mit ajánlanál utolsó?
2011. jan. 22. 01:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Bármit, ahol beszélgethettek, megismerhetitek egymást. A kávézó/teázó jó ötlet, esetleg egy séta. Bár én nem vagyok ezekben túl tapasztalt, de szerintem nincs rosszabb annál, ha első randin beültök egy filmre és néztek előre
2011. jan. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pl.: jégkoripálya, kirándulás egy közeli tóhoz/kilátóhoz, egy ping-pongozásra alkalmas hely, koncert/aktuális helyi fesztivál.
2011. jan. 23. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!