Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lúzernak érzem magam a nőknél....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lúzernak érzem magam a nőknél. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy eddig még nem volt barátnőm, ami nagy részben az én hibám, hiszen alig keres(t)em a lehetőséget. Ebben természetesen a gátlásaim fognak vissza főként. Például olyanok, hogy jaj nem akarom felvenni vele a kapcsolatot, mert ha nem jövök be neki és elhívom, az őt kellemetlenül érintheti. Ezenkívül van valami leírhatatlan érzés, ami úrrá lesz rajtam, ha csajokkal beszélgetek. Ezt valahol a gyomrom és a torkom között érzem. Ettől egyszerűen leblokkolok, csak hebegek-habogok, vagy éppenséggel csendben maradok és mindig azt figyelem, hogy csak valami cikit ne csináljak. De van egy olyan problémám is, hogy én alapból nem nézek ki jól, de egyszerűen most nem tudom elképzelni magam egy kevésbé jó csajjal, mint ami a mércém. Az pedig sajnos magasan van. Emiatt pedig nagyon szégyenlem magam (főleg, hogy rendes kapcsolatra vágyok és szerintem belsőre teljesen normális vagyok). De ezt ugyebár nem én választom, mert az érzelmek nem az akaraton múlnak, hanem csak úgy lesznek. Ráadásként mondanom sem kell, hogy minél szebb egy csaj, annál nehezebben tudok vele beszélgetni. Ilyen problémákkal együtt hogy keressek/találjak csajt? Már nagyon szeretnék egyet és nem bírom elviselni az egyedüllétet.
2011. jan. 21. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Először is vidd lejjebb azt a mércét...
2011. jan. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele, bár továbblépem egy szintet. Megpróbálkoztam nem annyira szép lányokkal találkozni (csak ők állnak szóba velem), de nem ment a dolog. Nem vagyok "boldog" mellettük :S
2011. jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Na ember most a szívemből szóltál, hasonlóan érzem magam. Akárhogyan is, de szerezz önbizalmat. Hiszed vagy sem, irtózatosan feltűnik az ember kisugárzásán, hogy van-e önbizalma vagy sem. Viszont egy olyan dolgot kell tenni, ami nagyon nehéz, abba kell hagyni a görcsölést, a görcsösen megfelelni vágyást, persze ez nem azt jelenti, hogy engedd szabadjára az összes gátlásodat, hanem hogy ne akarj minden csajt görcsösen megszerezni. A csaj mércével kapcsolatban meg csak annyit, hogy én voltam együtt több olyan csajjal, aki nem ütötte meg a belső mércét, nem is bírtam velük együtt lenni sokáig. (holott eleinte nem volt rossz)
2011. jan. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Én szeretem ha egy pasi izgul mikor beszélgetünk ebből tudom h tetszem neki szerintem próbálkozz többet szeretjük ha ilyen fiúk szórakoztatnak:)

16L

2011. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat. Egyrészt jó tudni, hogy nem csak én szenvedek ezzel a problémával, bár kívánom, h minden ilyen ember ki tudjon ebből mászni. És az utolsó kommentelőnek pedig külön köszönöm, hogy olyan választ adott, amitől jó lett az estém. :)
2011. jan. 21. 20:59
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, az valoban igaz h mi lanyok szeretjuk ha a fiu izgul, mikozben velunk beszelget...Ez olyan aranyos dolog...Probald meg megforditani a helyzetet.

Ha veled lenne egy olyan csaj aki csak hebeg habog es latszik rajta, hogy izgul...(kozben neked nagyon bejon a csaj), akkor ezt szerintem te is aranyosnak tartanad! :-)))

Nyugi, inkabb probald meg elmagyarazni a csajnak h miert vagy olyan mikozben vele beszelgetsz...hidd el meg fogja erteni(mar ha van esze), es meg inkabb oda lesz erted!!! :D 18L

2011. jan. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Szarba se kell nezni a noket! Kik ok? Nem istenek hogy feljunk toluk! Kezeld oket targykent nezd le oket a semmibe! Ok is ezt teszik a te fajtadat meg kirohogik meg loosernek nezik, ne hagyd magad legy kemeny!
2011. jan. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Semmiképpen se vidd lejjebb a mércét ! A lényeg, hogy elfogadd, és szeresd a személyiséged, esetleg szépítsd magad, járj konditerembe, öltözz igényesebben, mindig csináld meg rendesen a hajad, legyen valami jó parfümöd, meg ilyenek.. ezek az első benyomás miatt nagyon fontosak. És nem sietsz sehova, nálam 3-4 évig tartott, mire felhoztam magam egy magam által is elfogadható szintre önbizalom és kinézet szempontjából is, és nem is kell már lejjebb adnom az igényeimet.


19F

2011. jan. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is így éreztem magam féléve még...

De aztán elkezdtem olvasgatni a témáról és megértettem elég jól a dolgokat. A lényeg ők is emberek először kezeld úgy mintha egy haveroddal beszélnél, ne úgy beszélj vele mint akivel össze akarsz jönni.

2011. jan. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Esetleg még csinálhatod azt is, hogy kezdesz egy "alacsonyabb rangú" nővel, vele elleszel egy ideig, aztán mindig egy picit emeled azt a bizonyos mércét, és lehet ígyis jól sikerülnének a dolgaid. sőőőt... sosem szabad a számodra "legjobbal" kezdeni, mert előtte legalább tapasztalatot szerzel, és az jó, mert nemkötöd le magad életed végéig, és mert jó. =)
2011. jan. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!