Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randim lesz holnap! Mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randim lesz holnap! Mire figyeljek oda? 20f

Figyelt kérdés
Hogyan köszönjek a lánynak először?2 puszival jó?Vigyek neki virágot vagy valamit?
2011. jan. 21. 18:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ha akarsz, vigyél virágot, bár nálam ez nem lenne feltétel. A puszi az jó, oldja a feszültséget.
2011. jan. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%

szerintem köszönj úgy , hogy : " szia cica van gazdád ? , szia blokkolnálak , nem elvennélek csak blokkolnálak , vagy szia szúrnám a fosódat!

de lehet elég egy sima Szia is ....

2011. jan. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Netről ismertük meg egymást, és élőben holnap találkozunk először.
2011. jan. 21. 18:55
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
hogy lehetsz ilyen szerencsétlen 20éves létedre? látszik h ez lesz életed 1.randija. nem, nem kell vinni semmit. nem nagyon szeretjük a nyálas pasikat.. ha virágot adsz neki mindjárt első találkozáskor kicist érzelgősnek, túlérzékenynek fogsz tűnni... a nő pedig le fog szarni, mer nekünk a határozott, jó dumájú, kedves, figyelmes pasi kell. nem a habogó, csendes, negatív vagy túlérzékeny srácra.... de ízlések és pofonok. részemről ennyi.
2011. jan. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Hasonlóan ismertem meg a párom négy éve, és ő egy szál rózsával várt, ami jól esett. Szerintem az nagyon aranyos lenne és tetszene neki. Egy rózsa miatt nem fog nyálasnak tartani, ha már ismer valamire, ill. normálisan viselkedsz a randi közben, ez csak egy gesztus, nem kell belemagyarázni semmit. Viszont egy rózsánál ne többet, és mondjuk ne vöröset, hanem fehéret, ne nyomulj túl erősen még. A találkozáskor meg sztem a puszi puszi jó lesz, de az meg ott alakul ki.
2011. jan. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vigyél semmit, ha bár szép gesztus, de szerintem korai. 2. vagy 3. alkalommal már oké, illetve ne adj neki puszit rögtön, ahogy meglátod, esetleg a randi végén.
2011. jan. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem egy szál rózsa senkinek sme árt, én leglábbis imádnám..az ilyen szia cica van gazdád dolgok...hát pff, a lányok rühellik... Hogy hogy most látjátok egymást elöször? Hiszen randiztok...nah mindegy, am a köszönés...szerintem egy puszi és egy ölelés legyen, bár ha már jól megismertétek egymást...mert gondolom ez az oly ismert netes kapcsolat....-.-" nah ha az, és már nagyon összemelegdtetek, próbáld megcsókolni...ha engedi akk engedi, ha nem akkor áttudod tenni oldalra puszivá...és ha ügyes vagy észre sem veszi :D Jah és igen :D Nem leszel nyálas attól, hogy kedves vagy...de arra ügyelj, hogy romantikus csaj-e vagy sem....mert a rózsa attól függ...egy romantikus lány a karjaidbe esik..és nyerő leszel nála, egy nem romantikus, lehet h furcsálja...atól függ....rem segíteni tudtam...
2011. jan. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

18:56

Elég nagy paraszt vagy nő létedre:D

Te sem úgy születtél, hogy tudtál dolgokat vagy igen?

Tudod azért jött létre ez az oldal hogy kérdezzen aki nem tud valamit.

Ha nem tudsz normálisan válaszolni akkor inkább ne is írj.

Nyilván te könnyen beszélsz mert neked nem kell udvarolni senkinek, mást bírálni könnyebb mint megküzdeni valakiért, de ezt te soha nem fogod megtudni.

2011. jan. 21. 19:15
 9/23 A kérdező kommentje:
Ennyit rólatok nők, rózsáfal fejezném ki, hogy tetszik nekem, ti meg elküldtök a pi**ába, hát köszi, de azért mindig mondjátok, hogy udvarlás kell, itt az udvarlás, akkor ez sem jó.
2011. jan. 21. 19:22
 10/23 anonim ***** válasza:
56%
Hééé, én tök rendesen írtam neked :S
2011. jan. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!