Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van aki nem randizna a tetovál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki nem randizna a tetoválásom miatt? (kép lent)

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 21. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
hát ez egy elég gyenge fotoshop alkotás...
2011. jan. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Paintbrush forever...


Mért, te járnál olyan lánnyal, akinek olyan tetoválása van, amit akart akaratlanul is "ciki"-nek olvasnál? Szex-time, pózcsere: "ciki"... marha biztató..

2011. jan. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Melyik kezedben fogtad a fényképezőt? Amúgy elég randa.
2011. jan. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát én kérek elnézést, de talán az egyik legrosszabb tetoválás amit eddig láttam. A másik pedig, amit az előttem szólók is mondtak, hogy akarva-akaratlanul is "ciki"-nek olvassa az ember és ez Magyarországon nem épp előnyös szó...
2011. jan. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

En meg sose neztem ra ugy ,hogy ciki ....csak most esett le. Ez CKY egy rock banda

Bam Margeranak is vagy

[link]

(estvere a gitaros a Cky-n)

2011. jan. 21. 18:09
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gond vele. Ha valaki tetszik vagy ha valakit szeretsz, azt ugy fogadod el, ahogy van... (egyebkent en birom Bam Margerat, volt valami musora is, nem?)
2011. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen,benne van a Jackass-ben is
2011. jan. 21. 19:32
 8/9 anonim ***** válasza:
ne aggódj ha tetszel az illetőnek nem mazért nem fog veled randizni mert van tetkód.semmi baj ezzel.nekem is van nő létemre 4 db és még lesz is,és ez soha nem jelentett hátrányt a párkeresésben.
2011. jan. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hát gondolom randin nem a hasadat mutogatod:D de ha alapból tetszel a csajnak,akkor a tetkó nem fogja érdekelni:) 20L
2011. jan. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!