Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek randizna velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek randizna velem ezek után?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy lány. Felé tartottam egy doboz bonbonnal Ráléptem a cipőfűzőmre (nagyon zavarban voltam) elestem, a bonbon nekiszállt az arcának és elkezdett vérezni az orra.

Nem győztem bocsánatot kérni, de azt mondta inkább hagyjuk az egészet. Tanácstalan vagyok segítsetek! Mivel tudnám kiengesztelni? F/14


2010. aug. 30. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
lizzy96 , kamukérdés, de nemrossz:)
2010. aug. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pffff bocs de ezen szakadok mert gec! viccesen elképzeltem XDDDDD amúgy kérjél bocsánatot és mond neki hogy véletlen volt nem akartam remélem meg érted azért nem jönnél el még is velem valahova nagyon sajnálom a történteket de ki akarlak engesztelni 1 kis kedvességgel, Vagy valami hasonlot mondasz
2010. aug. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

lizzy96...hmmm leszbi vagy???? vagy csak unatkozol??? szetintem az utóbbi...!

tuti kamu de nem is rossz!!!

2010. aug. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legalább a nevedet vetted volna le. XD
2010. aug. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

le akartam venni csak későn vettem észre :D:D

am köszi a válaszokat, sokat olvasgatom ezt az oldalt, jó poénok vannak :D

2010. aug. 30. 21:58
 6/6 A kérdező kommentje:
és nem vagyok leszbi :D
2010. aug. 30. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!